Aktualności


Aktualności

Firma Sonoro wprowadza nowy głośnik multiroom Sonoro Stream

Firma Sonoro wprowadza nowy głośnik multiroom Sonoro Stream. Wyposażono go w strumieniowanie muzyki, radio internetowe i tuner DAB+. Obsługę ułatwia kolorowy wyświetlacz.

Sonoro Stream

Sonoro Stream to głośnik bezprzewodowy Premium, z którego możesz korzystać nawet w łazience. Jest on odporny na wilgoć w powietrzu, posiada nawet specjalny tryb equalizacji, oraz wodoodporny pilot. Niewielki, kolorowy wyświetlacz pomaga w obsłudze urządzenia.

Sonoro Stream

Źródłem muzyki dla tego głośnika jest przede wszystkim strumieniowanie muzyki, czy to ze Spotify (poprzez Spotify Connect), DLNA, UPnP, czy internetowych stacji radiowych. Dodatkowo Sonoro Stream posiada wbudowany najwyższej jakości tuner DAB+ i moduł Bluetooth. Za odtwarzanie muzyki odpowiada 3” głośnik szerokopasmowy wsparty dwoma membranami pasywnymi. Producent wyposażył urządzenie w equalizer, pozwalający dostosować brzmienie do gustu użytkownika.

Dodatkiem jest funkcja multiroom, pozwalająca tworzyć systemy do 5 głośników. Pozwala to tworzyć strefy muzyki w całym domu. Całość zamknięto w wysokiej jakości obudowie z trwałych materiałów z drewnianymi ozdobami. Ten głośnik nie tylko wypełnia pomieszczenie dźwiękiem, ale również przyciąga wzrok swoim wykonaniem.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Produkty


Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław