Aktualności


Aktualności

Firma Sonoro prezentuje swoje najlepsze dzieło – Meisterstück

Sonoro Meisterstück to system all in one zintegrowany z głośnikami stereofonicznymi, a nawet subwooferem. Wystarczy jedno przyciśnięcie przycisku, żeby zatopić się w doskonałym świecie dźwięku Sonoro. To urządzenie bezproblemowo nagłośni Twoje pomieszczenie. Zadba o to zestaw głośników: 2x 0.75”, 2x 3” i subwoofer 5,25”. Zasilają je wzmacniacze o mocy kolejno 10 W, 30 W i 60 W dla subwoofera. Brzmieniem zarządza procesor DSP najnowszej generacji, który realizuje również equalizację, w tym dźwięk przestrzenny.

Sonoro Meisterstück

Meisterstück może korzystać ze strumieniowania muzyki DLNA, UPnP, Spotify, a także tunera radia internetowego, DAB+ i FM. Dla użytkowników sprzętu mobilnego udostępniono moduł Bluetooth aptX, oferujący doskonałą jakość dźwięku. Jest on dwukierunkowy, a więc pozwala korzystać z bezprzewodowych słuchawek Bluetooth. Pozwala to na dostęp do niemal dowolnej muzyki z całego świata w każdej chwili. Dla fanów płyt CD zainstalowano napęd, odtwarzający zarówno płyty tłoczone, jak i te nagrywane. Wejście optyczne pozwala podłączyć system do TV lub komputera i uzyskać czysty i pełny dźwięk. To urządzenie może również działać jako programowalny budzik.

Sonoro Meisterstück

Obsługę ułatwia czytelny, kolorowy wyświetlacz. Menu jest intuicyjne i proste w obsłudze. Do sterowania zdalnego dołączony został pilot na podczerwień. Urządzenie zostało zbudowane z trwałych materiałów wysokiej jakości. Forma jest nowoczesna i pełna smaku, tak jak wszystkie inne produkty Sonoro.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Produkty


Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Warszawa (Romaszewskiego)
Wrocław