Aktualności


Aktualności

24-10-2017

Firma Sonoro prezentuje swoje najlepsze dzieło – Meisterstück

Sonoro Meisterstück to system all in one zintegrowany z głośnikami stereofonicznymi, a nawet subwooferem. Wystarczy jedno przyciśnięcie przycisku, żeby zatopić się w doskonałym świecie dźwięku Sonoro. To urządzenie bezproblemowo nagłośni Twoje pomieszczenie. Zadba o to zestaw głośników: 2x 0.75”, 2x 3” i subwoofer 5,25”. Zasilają je wzmacniacze o mocy kolejno 10 W, 30 W i 60 W dla subwoofera. Brzmieniem zarządza procesor DSP najnowszej generacji, który realizuje również equalizację, w tym dźwięk przestrzenny.

Sonoro Meisterstück

Meisterstück może korzystać ze strumieniowania muzyki DLNA, UPnP, Spotify, a także tunera radia internetowego, DAB+ i FM. Dla użytkowników sprzętu mobilnego udostępniono moduł Bluetooth aptX, oferujący doskonałą jakość dźwięku. Jest on dwukierunkowy, a więc pozwala korzystać z bezprzewodowych słuchawek Bluetooth. Pozwala to na dostęp do niemal dowolnej muzyki z całego świata w każdej chwili. Dla fanów płyt CD zainstalowano napęd, odtwarzający zarówno płyty tłoczone, jak i te nagrywane. Wejście optyczne pozwala podłączyć system do TV lub komputera i uzyskać czysty i pełny dźwięk. To urządzenie może również działać jako programowalny budzik.

Sonoro Meisterstück

Obsługę ułatwia czytelny, kolorowy wyświetlacz. Menu jest intuicyjne i proste w obsłudze. Do sterowania zdalnego dołączony został pilot na podczerwień. Urządzenie zostało zbudowane z trwałych materiałów wysokiej jakości. Forma jest nowoczesna i pełna smaku, tak jak wszystkie inne produkty Sonoro.

Produkty


Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław