Aktualności


Aktualności

Enter Sandman w wersji psychodelic funk. Hit czy kit?

Enter Sandman w wersji psychodelic funk

Australijska radiostacja Triple J przyzwyczaiła nas do tego, że zaproszeni do niej artyści w niezwykły sposób aranżują znane piosenki, ale to co zrobiło Art vs Science, to jest muzyczny ekwiwalent operacji zmiany płci. Z metalowego potwora jakim jest „Enter Sandman” wyszła pościelówka. Trzeba jednak dodać, że znakomita.

Wejście piaskowego dziadka to jeden z utworów definujących zespół Metallica i jak wszędzie, tak też w naszych salonach dyskutujemy, czy Meta skończyła się po „Kill’em all” czy nie – niemniej trzeba oddać cesarzowi co cesarskie – bez tej piosenki na czarnym albumie zespół prawdopodobnie nie byłby tym, czym jest obecnie. Potężny riff i znakomita realizacja dźwięku sprawia, że całkiem niedawno był to kawałek, na którym najczęściej sprawdzano potencjał muzyczny sprzętu audio.

Popularność jaką zdobył czarny album złamała również serce wielu zagorzałym fanom zespołu. Z zespołu znanego w środowisku heavy metalowym stała się zespołem znanym z radia. Dla niektórych upadek, dla innych sukces, a miarą sukcesu jest to, że zaczynają Cię naśladować – i tak docieramy do wykonania Art vs Science. Podoba się wam?

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław