Aktualności


Aktualności

Dożywotnia gwarancja Koss w nowej odsłonie

Nowocześniejsza, jeszcze czytelniejsza, łatwiejsza w obsłudze i niezmiennie zawierająca niezbędne informacje – już rozpoczęła funkcjonowanie nowa strona internetowa dożywotniej gwarancji słuchawek Koss. Dzięki niej możesz zarejestrować swój produkt, przedłużając tym samym okres gwarancji

dożywotnia gwarancja Koss

Aby zarejestrować Swoje słuchawki Koss wystarczy wejść na stronę internetową www.dozywotniagwarancja.pl i wypełnić formularz przedłużenia gwarancji. Po dokonaniu rejestracji podstawowa gwarancja zostaje przedłużona w zależności od modelu od 6 do 12 miesięcy. Po tym okresie, w przypadku konieczności serwisowania, słuchawki będą naprawiane przez całe życie, a w przypadku braku możliwości naprawy zostaną wymienione na porównywalny model z dostępnej linii produktowej! Ponadto po zarejestrowaniu produktu nie musisz posiadać dowodu zakupu. W przypadku zgłoszenia reklamacyjnego wystarczy pokazać otrzymane w wiadomości e-mail potwierdzenie rejestracji.

Pamiętaj, kupując słuchawki z zieloną naklejką dożywotniej gwarancji oraz opatrzonych logiem dożywotnia gwarancja w sprzedaży internetowej masz pewność, że otrzymujesz oryginalny produkt z możliwością serwisowania go przez całe życie!

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław