Aktualności


Aktualności

Doskonały dźwięk, piękna stylistyka – audio dla pań

13 ocen

Wbrew stereotypom, słuchanie muzyki, to zajęcie nie tylko dla mężczyzn. Potwierdziło to kameralne spotkanie dla pań biznesu, które odbyło się w warszawskim salonie Top Hi-Fi & Video Design przy ul. Gen. Andersa 12. Żywe zainteresowanie systemami audio pokazało, że kobiety tak samo jak panowie oczekują wysokiej jakości dźwięku i wygody użytkowania. Dodatkowo chciałyby, aby urządzenie audio przykuwało uwagę także swoim nieprzeciętnym wzornictwem. Tę prawidłowość dostrzegli producenci urządzeń audio-wideo, którzy przygotowali wyrafinowane urządzenia łączące naturalność brzmienia z elegancką stylistyką.

Devialet Phantom – bezprzewodowy głośnik XXI wieku

Devialet PhantomDevialet Phantom to nie tylko doskonały głośnik bezprzewodowy, ale również piękna ozdoba salonu. Zestawienie dwóch takich głośników z modułem Dialog pozwala na stworzenie pełnoprawnego stereo

Jedna z najbardziej wyjątkowych konstrukcji to głośnik bezprzewodowy firmy Devialet. Urządzenie w niewielkiej obudowie - szerokiej i wysokiej na 25 cm, skrywa kompletny system muzyczny. Za jego pomocą z łatwością można zastąpić cały tradycyjny zestaw audio składający się ze wzmacniacza, odtwarzacza strumieniowego i kolumn głośnikowych. W ten sposób oszczędzamy zarówno miejsce w pokoju, jak i czas, który potrzebny jest do zainstalowania standardowego, wieloelementowego systemu. Wystarczy podłączyć Phantoma do prądu i… uruchomić aplikację Devialet Spark, aby móc rozpocząć odtwarzanie muzyki ze smartfona, tabletu lub internetowego serwisu muzycznego, takiego jak Spotify lub Tidal. Urządzenie to, jest dostępne w trzech wersjach – Phantom, Silver Phantom i Gold Phantom –które różnią się między sobą detalami stylistycznymi i poziomem zaawansowania technicznego, Phantom może pracować jako system stereo, a nawet multi-room, umożliwiając przesyłanie dźwięku pomiędzy pomieszczeniami.

Vifa Helsinki – zabierz muzykę ze sobą

HelsinkiKto powiedział, że audio nie może być estetycznym dodatkiem? Vifa Helsinki doskonale sprawdza się w domu i w podróży. Kombinacja stylowych i trwałych materiałów pozwala na wiele lat pracy.

Całkowicie odmienny styl wyróżnia głośnik bezprzewodowy Helsinki. Model ten został stworzony po to, aby cieszył estetycznym wyglądem oraz wypełniał przestrzeń przyjemnym, naturalnym dźwiękiem. Zaprojektowany przez ikonę wśród producentów głośników, firmę Vifa, łączy charakterystyczną, kompaktową formę z niesamowitymi możliwościami brzmieniowymi. Eleganckie, skandynawskie wzornictwo i wbudowany akumulator sprawiają, że Helsinki zabierzesz ze sobą na spacer lub w podróż, bądź po prostu uatrakcyjnisz wnętrze swojego domu. Stworzone przez firmę Kvadrat tekstylne pokrycie kontrastuje z aluminiową ramką, która nadaje konstrukcji niezbędną wytrzymałość. Miłym akcentem jest skórzany uchwyt, dostarczony przez szwedzkiego producenta Tärnsjö Garveri. Dzięki Bluetooth aptX z łatwością odtworzysz muzykę ze swojego smartfona, tabletu lub innego urządzenia przenośnego, ciesząc się przy tym wysokiej jakości dźwiękiem w jakości zbliżonej do tej, jaką zapewnia płyta kompaktowa. Użytkowanie głośnika ułatwia technologia NFC, która służy do nawiązywania bezprzewodowego połączenia pomiędzy Helsinki i źródłem muzyki przy pomocy zbliżenia dwóch urządzeń.

Audeze Sine – przenośny luksus

Audeze SineSłuchawki Audeze Sine to nie tylko wykonanie premium, to przede wszystkim niesamowita technologia planarna. Nikomu innemu nie udało się stworzyć tak dobrych przenośnych słuchawek planarnych.

Dobre brzmienie może towarzyszyć nam również poza domem. Obecnie doskonałym źródłem muzyki jest każdy smartfon. Pliki dźwiękowe można przechowywać bezpośrednio w pamięci telefonu, lub strumieniować muzykę prosto z chmury przy pomocy serwisów takich jak Spotify, czy Tidal. Dzięki temu mamy łatwy dostęp do dowolnych nagrań w niemal dowolnym miejscu na świecie. Wysokiej jakości przenośne słuchawki pozwolą cieszyć się pełnym i dynamicznym dźwiękiem, oraz odizolują użytkowniczkę od hałasów z zewnątrz. Naszą propozycją są słuchawki rodem z Ameryki Audeze Sine. Te niewielkie słuchawki korzystają z zaawansowanych przetworników planarnych, które oferują niezrównany dźwięk: swobodniejszy i dokładniejszy niż w klasycznych konstrukcjach. Oprócz tego producent zadbał o najwyższej jakości materiały i unikalny design. Użytkowniczkom urządzeń spod znaku Apple zalecamy skorzystanie z przewodu Lightning dla tych słuchawek. Pozwoli on na uzyskanie doskonałego brzmienia prosto z iPhone, lub iPad. Dla Pań korzystających z urządzeń innych marek zalecamy skorzystać z zewnętrznego wzmacniacza słuchawkowego, na przykład w takim zestawie.

Podsumowanie

Dobry dźwięk nie jest zarezerwowany dla jednej płci. Każdy powinien mieć możliwość słuchania swojej ulubionej muzyki w jak najwyższej jakości. Kobiety mają lepsze poczucie piękna, więc zwracają one ogromną uwagę również na wykończenie. W salonach Top Hi-Fi & Video Design czekają eksperci, którzy z chęcią zaprezentują najlepsze urządzenia audio, bez podziału na płeć. Ostatecznie, wszyscy zasługujemy na doskonałe brzmienie.

Komentarze (5)  /  Ocena: 5.0/5 (13 ocen)

 • boho194.99.105.2382019-02-28 16:37:06
  Rzeczywiście prezentuje się wspaniale. Zakup do przemyślenia ;) Odpowiedz
 • polack89.64.30.932019-06-30 18:24:55
  Nie jestem panią, ale przyznam, że vifa helsinki to bardzo kreatywna i estetyczna opcja zamiast targania ze sobą głośnika :P Odpowiedz
 • Dehael89.64.4.1772019-09-22 18:38:12
  fajne te głośniczki przyznaje, fajny design ::) Odpowiedz
 • Maxcomkowski89.64.3.1712019-12-09 09:52:11
  świetne audio nie jest złe, dźwięk to podstawa! Odpowiedz
 • rrtyuong89.64.2.1842020-02-07 11:53:44
  cóż za design! naprawdę świetnie to wygląda muszę przetestować koniecznie Odpowiedz
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Produkty


Helsinki

Vifa
Głośniki Bluetooth
1 795 zł
1 099 zł
Gold Phantom
Promocja Bestseller

Gold Phantom

Devialet
Głośniki multiroom
11 999 zł
10 999 zł

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław