Aktualności


Aktualności

Salon Top Hi-Fi & Video Design – teraz w sercu Łodzi

Łódzki salon Top Hi-Fi & Video Design zaprasza wszystkich klientów do ścisłego centrum miasta. Nowy sklep zlokalizowany jest przy ul. P.O.W. 36/38, tuż obok rozbudowywanego głównego dworca Łódź Fabryczna. Przenosiny salonu były doskonałą okazją do gruntownego przeprojektowania wnętrza, które teraz jest klimatyzowane i zyskało taki sam wystrój, jak w nowo otwartych sklepach w Szczecinie i Lublinie oraz zmodernizowanych salonach w Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Sopocie i Wrocławiu.

Do podmiany

To, co przykuwa uwagę w chwilę po wejściu do salonu, to nowoczesny wygląd wnętrza i funkcjonalnie rozmieszczone urządzenia oferowane przez Top Hi-Fi & Video Design. W specjalnie wydzielonych sekcjach prezentowane są bezprzewodowe urządzenia z rodziny Bluesound, produkty z kategorii nowe media, gramofony oraz słuchawki. Osobną przestrzeń zarezerwowaliśmy dla produktów Yamahy, obsługujących rewolucyjny system MusicCast. Dzięki temu wszyscy klienci mogą poznać ten nowy system i przekonać się o jego praktyczności. Oczywiście nabywcy mogą również zapoznać się z ofertą producentów kolumn głośnikowych, urządzeń stereo i kina domowego, a także uchwytów telewizyjnych firmy Vogel’s.

DSC_0617 - Kopia

fota-ldz

Do dyspozycji gości oddajemy również profesjonalnie przygotowaną salę odsłuchową o powierzchni ok. 30 mkw. To idealne miejsce do przetestowania i dokładnego zapoznania się z możliwościami brzmieniowymi i funkcjonalnością systemów stereo i kina domowego. W pomieszczeniu odsłuchowym znajduje się także telewizor, który ułatwia zaprezentowanie soundbarów w ich naturalnym środowisku pracy.

Zapraszam do odwiedzenia naszego salonu. Nasi specjalisći czekają na państwa w poniedziałki w godzinach 13-19, a od wtorku do piątku w godzinach 10-18. Zapraszamy również w soboty od 10-14.

Sprawdź promocje, które przygotowaliśmy dla Ciebie z okazji przeprowadzki

do podmiany 2

IMG_1073

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław