Aktualności


Aktualności

17-01-2017

Devialet Expert Pro 130 w teście „Audio-Video”

Devialet należy do wąskiego grona najbardziej innowacyjnych producentów urządzeń audio. Flagowymi konstrukcjami firmy są modele z serii Expert Pro, którą tworzą: Expert Pro 130, Expert Pro 220, Expert Pro 440 i Expert Pro 1000. Dzięki swojej zaawansowanej konstrukcji już pierwszy z modeli, otwierający całą serię, przenosi nas do całkiem nowego świata dźwięku. Zalety urządzenia przybliża test, który ukazał się w styczniowym wydaniu magazynu „Audio-Video”.

Devialet Expert 130

Jak zauważa recenzent, Expert Pro 130, podobnie jak cała seria, wyróżnia się wszechstronnością. „Pod względem funkcjonalnym Expert Pro jest tym samym co wcześniejsze generacje: innowacyjnym wzmacniaczem zintegrowanym z odtwarzaczem strumieniowym, przetwornikiem c/a i unikatowym modułem korekcji sygnału wyjściowego (SAM)”.

Najważniejsze zalety Expert Pro 130 ujawnia po włączeniu urządzenia – mowa oczywiście o dostarczanym brzmieniu. W ocenie redaktora „Audio-Video” jest ono „wolne od jakichkolwiek zniekształceń, podkolorowań, przydźwięków, szumów”. Odwzorowany dźwięk doskonale oddaje emocje nagrania i zachwyca swoją dynamiką.

Cały test znajduje się w najnowszym, styczniowym wydaniu „Audio-Video”. Zapraszamy do zapoznania się z recenzją i życzymy przyjemnej lektury.

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław