Aktualności


Aktualności

Devialet Expert Pro 130 w teście „Audio-Video”

Devialet należy do wąskiego grona najbardziej innowacyjnych producentów urządzeń audio. Flagowymi konstrukcjami firmy są modele z serii Expert Pro, którą tworzą: Expert Pro 130, Expert Pro 220, Expert Pro 440 i Expert Pro 1000. Dzięki swojej zaawansowanej konstrukcji już pierwszy z modeli, otwierający całą serię, przenosi nas do całkiem nowego świata dźwięku. Zalety urządzenia przybliża test, który ukazał się w styczniowym wydaniu magazynu „Audio-Video”.

Devialet Expert 130

Jak zauważa recenzent, Expert Pro 130, podobnie jak cała seria, wyróżnia się wszechstronnością. „Pod względem funkcjonalnym Expert Pro jest tym samym co wcześniejsze generacje: innowacyjnym wzmacniaczem zintegrowanym z odtwarzaczem strumieniowym, przetwornikiem c/a i unikatowym modułem korekcji sygnału wyjściowego (SAM)”.

Najważniejsze zalety Expert Pro 130 ujawnia po włączeniu urządzenia – mowa oczywiście o dostarczanym brzmieniu. W ocenie redaktora „Audio-Video” jest ono „wolne od jakichkolwiek zniekształceń, podkolorowań, przydźwięków, szumów”. Odwzorowany dźwięk doskonale oddaje emocje nagrania i zachwyca swoją dynamiką.

Cały test znajduje się w najnowszym, styczniowym wydaniu „Audio-Video”. Zapraszamy do zapoznania się z recenzją i życzymy przyjemnej lektury.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław