Aktualności


Aktualności

DesignMount, Sound Bar i białe uchwyty W5 - nowości firmy Vogel’s

Debiut serii DesignMount

Wśród wprowadzonych przez firmę Vogel’s nowości uwagę przykuwają przede wszystkim konstrukcje z debiutującej serii DesignMount. Pod tą nazwą skrywa się unikatowa koncepcja uchwytów ściennych wyróżniających się eleganckim, wyszukanym wzornictwem, które perfekcyjnie dopełnia systemy audio-wizualne klasy high-end. Najciekawszym modelem z linii DesignMount jest uchwyt do telewizora Next 7345. Specjalna konstrukcja pozwala płynnie regulować odległość odbiornika od ściany, pozostawiając minimalną przestrzeń pomiędzy uchwytem i ścianą po jego złożeniu. Wytrzymała rama umożliwia zamocowanie telewizorów o przekątnych od 40 cali (102 cm) do 65 cali (165 cm)i wadze do 30 kg, a ponadto obrót urządzenia w zakresie do 120 stopni oraz pochylenie do 20 stopni. Kolejnym elementem wchodzącym w skład systemu DesignMount jest kolumna maskująca Next 7840. Jej zadaniem jest ukrycie przewodów połączeniowych  – kolumna pozwala poprowadzić wewnątrz do 10 kabli. Next 7840  ma długość 100 cm i podobnie jak uchwyt Next 7345 wykończona jest szczotkowanym aluminium. Dopełnieniem uchwytu i maskownicy jest system półek Next 7825, przeznaczonych do montażu na kolumnie Next 7840. Półki wykonane są z najwyższej jakości bezpiecznego szkła, a ich czarny kolor  kontrastuje ze srebrną barwą szczotkowanego aluminium kolumny maskującej. Półki mają wymiary 67 cm x 31 cm i wytrzymują obciążenie do 10 kg.

HQ_RGB_NEXT_7345_7825_7840_ambiance_01_vogels_1

Uchwyty głośnikowe z linii Sound Bar

Mocowania głośnikowe z serii Sound Bar są perfekcyjnym dopełnieniem serii DesignMount Te eleganckie uchwyty pozwalają zamocować soundbar dowolnego producenta, bez względu na kształt i rozmiary urządzenia, a także połączyć go z dowolnym telewizorem z płaskim ekranem, zapewniając dzięki temu  imponujący dźwięk. Najbardziej zaawansowaną konstrukcją jest wykończony aluminium model Sound 3450, który po zamocowaniu na uchwycie do telewizora obraca się wraz z nim. Dzięki temu zawieszony soundbar zawsze zwrócony jest w kierunku widzów. Wyróżnikiem Sound 3450 jest możliwość regulowania głębokości i wysokości zawieszenia soundbaru, co pozwala zrównać powierzchnię przedniego panelu głośnika oraz telewizora. Sound 3450 może współpracować ze ściennymi uchwytami spełniającymi standardy VESA i pozwala zawiesić soundbar o wadze do 10 kg. Drugą z nowości z serii Sound Bar jest model Sound 3400. Ta konstrukcja została opracowana z myślą o  współpracy z płaskimi uchwytami ściennymi i kolumną maskującą, dzięki czemu użytkownik może stworzyć eleganckie rozwiązanie w połączeniu z najnowszym modelem Next 7840 i kolumną Cable 10. Regulowana wysokość mocowania soundbaru umożliwia perfekcyjne dopasowanie wysokości kolumny i soundbaru, a wytrzymała rama pozwala zawiesić głośnik o wadze do 10 kg. Najprostszą, ale jednocześnie najwytrzymalszą konstrukcją jest Sound 1250. Ten model, podobnie jak Sound 3450, montuje się na uchwycie do telewizora, dzięki czemu soundbar obraca się wraz z odbiornikiem telewizyjnym, a przy tym umożliwia zawieszenie głośnika o wadze do aż 20 kg.

345

Uchwyty z serii W5 w białym malowaniu

Ostatnią z nowości firmy Vogel’s są uchwyty z linii W5 w białej wersji kolorystycznej. Nowe uchwyty W5 występują w dwóch odmianach: z podwójnym i z pojedynczym ramieniem. Pierwsza umożliwia obrót telewizora w prawo lub w lewo w zakresie do aż 180 stopni i pochylenie o kąt do 20 stopni. Wersja z pojedynczym ramieniem umożliwia obrót telewizora w zakresie do 120 stopni oraz pochylenie do 20 stopni. Szeroki zakres regulacji pozwala ustawić telewizor pod najlepszym do oglądania kątem. Uchwyty, zarówno z podwójnym, jak i pojedynczym ramieniem, dostępne są w dwóch wersjach. Pierwsza pozwala zawiesić telewizory o przekątnych od 32 cali do 55 cali i maksymalnej wadze 20 kg, druga przeznaczona jest dla urządzeń o przekątnych od 40 cali do 65 cali, ważących do 30 kg.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław