Aktualności


Aktualności

Czy Pathos Logos MKII spełnia wszystkie zachcianki? – Test stereolife.pl

Firma Pathos od 1994 roku udowadnia, że znane porzekadło „jak brzydko wygląda, to na pewno ładnie gra” nie ma zastosowania w przypadku jej urządzeń. Tomasz Karasiński z portalu sterolife.pl testuje wzmacniacz Pathos Logos MKII. Szczegóły poniżej.

Pathos Logos MKII

Oczywiście pierwszą rzeczą, na którą zwraca uwagę recenzent, jest wygląd. To raczej sprzęt z gatunku "kochaj albo rzuć". Jedno z urządzeń, które według mnie mogłoby stanąć w muzeum sztuki nowoczesnej.­ (…)Pathos to kawał wzmacniacza, co jednak nie przeszkadza w jego codziennym użytkowaniu. Trzeba jedynie przygotować dla niego jakieś reprezentacyjne miejsce. Wizualnie i tak zdominuje cały system, nawet jeśli pracuje w nim wypasiony gramofon.­­

Skoro wygląd mamy już za sobą przejdźmy do najważniejszego. Odpowiedzi na pytanie: Jak to gra? Pathos robi piorunujące wrażenie, choć z pewnością nie jest to wzmacniacz nastawiony na efekt pięciu minut. Jego dźwięk jest nie tylko zbudowany z iście amerykańskim rozmachem, ale też naturalnie ciepły, spójny, dynamiczny, przejrzysty, muzykalny i fantastycznie przestrzenny. Jest dosłownie naładowany elementami, które same w sobie stanowiłyby nie lada atrakcję.

Kliknij, aby przeczytać więcej.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Produkty


Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław