Aktualności


Aktualności

20-06-2018

Clearaudio Nano Phono Headphone V2 - TEST

Clearaudio Nano Phono Headphone V2

Strona audiostereo.pl jest tryskającą krynicą wiedzy dla każdego miłośnika dźwięku i urządzeń audio, natomiast dla zespołu Top Hi-Fi & Video Design jest miejscem, w którym znajdujemy potwierdzenie klasy produktów znajdujących się w naszym portfolio.

Tym razem podesłaliśmy do testów w redakcji przedwzmacniacz gramofonowy Clearaudio Nano Phono Headphone V2. Oczywiście jesteśmy zawsze pewni naszych wyborów i wierzymy, że Peter Suchy (właściciel Clearaudio) oraz jego zespół wie, co robi konstruując kolejne urządzenia, ale testy to testy-rządzą się swoimi prawami. Jeden recenzent powie dobre, drugi powie złe.

Marcin Olszewski ponad tydzień wygrzewał urządzenie, jakie wysłaliśmy do zbadania. Okazało się bowiem, iż niewygrzane, czyli wyjęte prosto z pudełka Clearaudio najdelikatniej rzecz mówiąc niczym specjalnym nie zachwyca(…) – czytając ten fragment zrobiło nam się troszkę nieswojo. Ale wkrótce jak w dobym thrillerze pojawił się zwrot akcji i przeczytaliśmy z ulgą: Clearaudio  Nano Phono Headphone V2 oferuje zaskakująco dojrzały i przyjemny dźwięk, któremu trudno cokolwiek zarzucić.

Całość dostępna pod tym adresem, zachęcamy do lektury!

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław