Aktualności


Aktualności

Bowers & Wilkins prezentuje nową serię 600

Ten godny uwagi przełom osiągnięto dzięki przemyślanemu użyciu sprawdzonych, a także nowatorskich technologii. Nowa seria 600 wykorzystuje wypróbowane i przetestowane rozwiązania inżynieryjne...

Bowers & Wilkins z bardziej zaawansowanych modeli – podwójną kopułkę wysokotonową wywodzącą się z kolumny CM10, wzmocnienie antyrezonansowe dla głośników nisko-/średniotonowych i oczywiście ikoniczne kewlarowe membrany Bowers & Wilkins. Dodatkiem do tych sprawdzonych technologii są innowacyjne udoskonalenia opracowane z myślą o nowej serii 600, wliczając dwuwarstwowe aluminiowe przetworniki niskotonowe i technologię odizolowanej od obudowy kopułki wysokotonowej.

htm6102


Odizolowana podwójna kopułka wysokotonowa

Jedną z najważniejszych innowacji i składa się z dwóch oddzielnych kopułek aluminiowych. Dodatkowa kopułka ma wyciętą centralną część i przyklejona jest do tylnej powierzchni pierwszej kopułki. W efekcie udało się stworzyć godną uwagi mieszankę lekkości i sztywności. W nowej serii 600 cały zespół głośnika wysokotonowego jest dodatkowo fizycznie oddzielony od obudowy za pomocą amortyzacji w postaci miękkiego żelowego pierścienia. Odizolowana podwójna kopułka wysokotonowa wyróżnia się zachwycającą przejrzystością brzmienia, czystością tonalną oraz wybitnym obrazowaniem i dyspersją dźwięku. Dzięki temu projektanci uzyskali duży skok jakości wśród przystępnych cenowo kolumn głośnikowych, co skutecznie już od początku potwierdza pozycję nowej serii 600 jako lidera w swojej klasie.

685_01

Bowers & Wilkins 600 doskonale sprawdzi się w roli kina domowego

Nowa seria 600 doskonale sprawdza się nie tylko w zaawansowanych zestawach hi-fi, od płyt winylowych do plików FLAC, lecz także w systemach kina domowego. Seria obejmuje dwa całkowicie nowe głośniki centralne oraz trzy subwoofery z dopasowanymi wizualnie wykończeniami. Bowers & Wilkins przygotował dwa rekomendowane zestawy, oparte na nowej serii 600: 684 Theatre, złożony z kolumn 684 dla przednich kanałów, głośnika centralnego HTM62, kolumn efektowych 686 i subwoofera ASW610; a także 683 Theatre, w skład którego wchodzą przednie kolumny 683, centralny głośnik HTM61, tylne 686 i subwoofer ASW610XP. Oczywiście użytkownik może dowolnie łączyć kolumny zgodnie z własnymi preferencjami, aby stworzyć system uszyty na miarę i dopasować go do dowolnej wielkości pomieszczenia, potrzeb i budżetu. Z taką uniwersalnością nowa seria 600 może wypełnić największą przestrzeń kina domowego - lub dopasować się do nawet niewielkiego pokoju.

htm61_01

O subwooferach wchodzących w skład serii Bowers & Wilkins 600

Dopełnieniem dla systemów kina domowego są trzy doskonałe subwoofery: ASW610XP, ASW610 i ASW608. Konstrukcje te znane są z poprzedniej serii 600, ale zostały wzbogacone o nowe wykończenia dopasowane wizualnie do głośników z nowej serii 600. Cała seria dostępna jest w dwóch wykończeniach, czarny jesion oraz biały lakier, aby stylowo i subtelnie zintegrować się z wystrojem dowolnego pokoju odsłuchowego. Kolumny wyposażone są w lakierowane fronty i dopasowane do nich maskownice w czarnym lub szarym kolorze, zależnie od wybranego wykończenia. Nowa seria 600 może również pochwalić się udoskonalonymi detalami, czego przykładem jest nowa sztywna stalowa maskownica chroniąca głośnik wysokotonowy i szczotkowane aluminium z wyciętym za pomocą diamentu logo w ciemnym lub jasnym odcieniu, korespondującym z wykończeniem modeli w czarnym jesionie lub białej wersji kolorystycznej.

 

Nowa seria 600 Bowers & Wilkins łączy bezkonkurencyjną wartość i najlepsze dotychczas możliwości. Udoskonalona w każdym aspekcie, w stosunku do swoich poprzedników, znacząco przewyższa odchodzące modele 600 niezrównaną renomą, którą zawdzięcza znakomitym walorom konstrukcyjnym i wzorowym parametrom audio.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław