Aktualności


Aktualności

Bowers & Wilkins P3 S2 – wysoka jakość dźwięku, luksusowy charakter

Bowers & Wilkins prezentuje udoskonaloną wersję cenionego modelu P3. Słuchawki P3 S2 to idealna propozycja dla osób, które lubią słuchać muzyki w wysokiej jakości, np. podczas podróży, i jednocześnie poszukują lekkiej, komfortowej konstrukcji, pozwalającej na wiele godzin zanurzyć się w bezkompromisowym dźwięku.

Już pierwsza generacja słuchawek P3 wyznaczyła poziom odniesienia dla lekkich, niewielkich słuchawek hi-fi, które pozwalają rozkoszować się dźwiękiem hi-fi w domu, na spacerze i podczas podróży. Wprowadzając udoskonaloną wersję P3 S2 projektanci Bowers & Wilkins poszli jeszcze o krok dalej i do wysokiej jakości brzmienia teraz dodali luksusowe, skórzane wykończenie.

Perfekcyjna jakość brzmienia najnowszego modelu to zasługa przetworników wzbogaconych o unikatowy system tłumienia kontrolujący ruch membrany. Rozwiązanie to pozwala uzyskać niewiarygodnie detaliczne i dokładne brzmienie z mocnym, głębokim basem, a użytkownicy mogą cieszyć się pełnym energii dźwiękiem.

Bowers & Wilkins P3 S2

Słuchawki P3 S2 wykorzystują tę samą konstrukcję co słuchawki P3, ale wyróżniają się luksusowym wykończeniem czarną, owczą skórą, która podobnie jak pozostałe materiały została wybrana pod kątem komfortu i trwałości. Lekka rama oraz innowacyjny mechanizm składania gwarantują wymaganą wytrzymałość i zwiększają komfort użytkowania modelu. Słuchawki po złożeniu można umieścić w kieszeni lub torbie, a gdy nie będą używane, schować do specjalnie przygotowanego dla P3 S2 sztywnego etui ochronnego.

Funkcjonalność najnowszych słuchawek zwiększa przewód z wbudowanym zdalnym sterowaniem/mikrofonem. Kabel idealnie sprawdza się przy współpracy z iPhonem, ułatwiając odtwarzanie muzyki i prowadzenie rozmów telefonicznych. Ponadto do słuchawek dołączony jest drugi przewód, który zapewnia kompatybilność z wszystkimi innymi smartfonami oraz odtwarzaczami MP3. Wymiana kabli jest niezwykle łatwa i wymaga jedynie zdjęcia wymiennych poduszek nausznych.

Bowers & Wilkins P3 S2

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Warszawa (Romaszewskiego)
Wrocław