Aktualności


Aktualności

Bluesound czwarty raz z rzędu zdobywcą tytułu „Produkt roku”

Znany i ceniony na całym świecie magazyn „What Hi-Fi?” przyznał nagrody „What Hi-Fi? Awards 2017”. W kategorii „Systemy multi-room” tytuł „Produkt roku” po raz czwarty z rzędu zdobył Bluesound.

Nagroda What Hi-Fi dla Bluesound

Cztery zwycięstwa z rzędu to wyjątkowy wyczyn, którym mogą pochwalić się tylko najlepsi. Bluesound, producent głośników bezprzewodowych i odtwarzaczy sieciowych multi-room, w latach 2014, 2015, 2016 i teraz w 2017 r. w ocenie jurorów z „What Hi-Fi?” w pełni zasłużył na tytuł „Produkt roku” w kategorii „Systemy multi-room”. Pasmo sukcesów zainaugurowała pierwsza seria Bluesounda, która prestiżowy tytuł „Produkt roku” zdobyła już w 2014 r. Wraz z premierą drugiej generacji urządzeń, Bluesound rozpoczął trwające do dziś pasmo sukcesów.

Rodzina produktów Bluesound

Bluesound to marka, która powstała jako efekt dążenia technologicznych wizjonerów i muzycznych pasjonatów do stworzenia bezprzewodowego systemu hi-fi na miarę XXI wieku. Produkty marki łączą w sobie znakomitą funkcjonalność sieciową i multi-room z pięknym, audiofilskiej klasy dźwiękiem. Urządzenia Bluesounda wykorzystują autorskie, przełomowe rozwiązania techniczne, które zostały opracowane z myślą o najbardziej zaawansowanych konstrukcjach NAD. A dzięki powiązaniu wszystkich modeli Bluesounda w ramach wszechstronnego systemu multi-room, muzyka może zabrzmieć w całym domu. 

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Produkty


VAULT 2
Promocja Supercena

VAULT 2

Bluesound
Bluesound
5 699 zł
3 999 zł

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław