Aktualności


Aktualności

Top Hi-Fi & Video Design na prezentacji nowej serii 3 BMW

Nasi eksperci dobrego brzmienia uświetnili swoją obecnością oficjalną prezentację nowej serii 3 BMW w białostockim salonie bawarskiej marki. W Auto Fus Group Białystok można było w ten weekend zobaczyć, posłuchać i co najważniejsze na własnej skórze poczuć wysokiej klasy technologię motoryzacyjną oraz głośnikową.

Wolnostojące kolumny głośnikowe Bowers & Wilkins 803 D3

W salonie BMW odbyła się prezentacja najnowszej serii 3 BMW. Ponieważ niemiecki koncern na życzenie klientów montuje w swoich samochodach wysokiej klasy system audio z głośnikami produkcji Bowers & Wilkins, nie mogło w Auto Fus Group Białystok zabraknąć naszych specjalistów z kolumnami podłogowymi Bowers & Wilkins 803 D3 napędzanymi przez wzmacniacz Hegel H590.

Wolnostojące kolumny głośnikowe Bowers & Wilkins 803 D3

Wolnostojąca kolumna głośnikowa Bowers & Wilkins 803 D3 to konstrukcja, która tworzy nowy kształt dźwięku. Ten całkowicie nowy model jest najbardziej kompaktową kolumną z głową Turbine, ale wykorzystuje wiele cech swoich większych braci, zachowując jednocześnie stosunkowo nieduże rozmiary. Dzięki licznym, rewolucyjnym zmianom, jeszcze bardziej przybliża słuchacza do ideału jakim jest czysty i naturalny dźwięk, dokładnie taki, jaki można było usłyszeć podczas nagrania w studiu.

Wolnostojące kolumny głośnikowe Bowers & Wilkins 803 D3

Wzmacniacz zintegrowany Hegel H590

Mistrz muzykalności. Lider dla dowolnych kolumn głośnikowych. H590 to nazwa najlepszego wzmacniacza zintegrowanego firmy Hegel. Ta referencyjna „integra” wyposażona jest w przydatne dla użytkownika rozwiąznia, takie jak Apple AirPlay®, i jednocześnie obsługuje zaawansowane formaty, takie jak DSD. Dzięki technologii SoundEngine2 i wykorzystaniu najdoskonalszego obecnie wzmacniacza Hegel, model H590 w pełni urzeczywistnia dążenie firmy do upowszechnienia sprzętu klasy high-end wśród miłośników muzyki.

Dzięki naszej obecności miłośnicy motoryzacji mogli się przekonać, że znakomite osiągi na drodze idą w parze ze znakomitym dźwiękiem, którym można się również cieszyć po opuszczeniu pojazdu, w domowym zaciszu.

Zapraszamy do polubienia profilu naszego białostockiego salonu na facebooku.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Produkty


H590
Promocja

H590

Hegel
Raty 50x0%
42 999 zł
33 333 zł

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław