Aktualności


Aktualności

Top Hi-Fi & Video Design na prezentacji nowej serii 3 BMW

Nasi eksperci dobrego brzmienia uświetnili swoją obecnością oficjalną prezentację nowej serii 3 BMW w białostockim salonie bawarskiej marki. W Auto Fus Group Białystok można było w ten weekend zobaczyć, posłuchać i co najważniejsze na własnej skórze poczuć wysokiej klasy technologię motoryzacyjną oraz głośnikową.

Wolnostojące kolumny głośnikowe Bowers & Wilkins 803 D3

W salonie BMW odbyła się prezentacja najnowszej serii 3 BMW. Ponieważ niemiecki koncern na życzenie klientów montuje w swoich samochodach wysokiej klasy system audio z głośnikami produkcji Bowers & Wilkins, nie mogło w Auto Fus Group Białystok zabraknąć naszych specjalistów z kolumnami podłogowymi Bowers & Wilkins 803 D3 napędzanymi przez wzmacniacz Hegel H590.

Wolnostojące kolumny głośnikowe Bowers & Wilkins 803 D3

Wolnostojąca kolumna głośnikowa Bowers & Wilkins 803 D3 to konstrukcja, która tworzy nowy kształt dźwięku. Ten całkowicie nowy model jest najbardziej kompaktową kolumną z głową Turbine, ale wykorzystuje wiele cech swoich większych braci, zachowując jednocześnie stosunkowo nieduże rozmiary. Dzięki licznym, rewolucyjnym zmianom, jeszcze bardziej przybliża słuchacza do ideału jakim jest czysty i naturalny dźwięk, dokładnie taki, jaki można było usłyszeć podczas nagrania w studiu.

Wolnostojące kolumny głośnikowe Bowers & Wilkins 803 D3

Wzmacniacz zintegrowany Hegel H590

Mistrz muzykalności. Lider dla dowolnych kolumn głośnikowych. H590 to nazwa najlepszego wzmacniacza zintegrowanego firmy Hegel. Ta referencyjna „integra” wyposażona jest w przydatne dla użytkownika rozwiąznia, takie jak Apple AirPlay®, i jednocześnie obsługuje zaawansowane formaty, takie jak DSD. Dzięki technologii SoundEngine2 i wykorzystaniu najdoskonalszego obecnie wzmacniacza Hegel, model H590 w pełni urzeczywistnia dążenie firmy do upowszechnienia sprzętu klasy high-end wśród miłośników muzyki.

Dzięki naszej obecności miłośnicy motoryzacji mogli się przekonać, że znakomite osiągi na drodze idą w parze ze znakomitym dźwiękiem, którym można się również cieszyć po opuszczeniu pojazdu, w domowym zaciszu.

Zapraszamy do polubienia profilu naszego białostockiego salonu na facebooku.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Produkty


H590

Hegel
Wzmacniacze zintegrowane
42 999 zł
39 999 zł

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław