Aktualności


Aktualności

AVM Inspiration C 2.2

Nowa generacja amplitunera CD Inspiration C 2.2, przyniosła spełnienie starego marzenia firmy AVM o niezwykle kompaktowym, a jednocześnie wspaniale brzmiącym, high-endowym systemie muzycznym all-in-one. Model C 2.2 oczarowuje użytkownika zapierającymi dech w piersiach możliwościami dźwiękowymi, zaskakując go również stosunkowo niewielką obudową.

AVM Inspiration C 2.2

Inspiration C 2.2 zapewnia dostęp odtwarzacza CD i tunera FM-RDS, a także umożliwia podłączenie wielu kolejnych źródeł dźwięku. To zasługa całej gamy złączy – cztery wejścia liniowe, wejście gramofonowe (MM/MC), wejście/wyjście procesora, trzy wejścia cyfrowe (SPDIF, optyczne, USB) oraz dwa wyjścia cyfrowe (SPDIF, optyczne) – którą uzupełnia wyjście słuchawkowe na przednim panelu.

C 2.2 udostępnia wszystkie opcje umożliwiające podłączenie innych komponentów. Synchroniczne wejście USB (brak konieczności stosowania sterowników), wysokiej klasy przedwzmacniacz gramofonowy i różnorodne cyfrowe wejścia, np. do podłączenia telewizora, są już wbudowane. Przełomowe, zastrzeżone obwody konstruktorzy wykorzystali także do cyfrowego przetwarzania sygnału. Wszystkie docierające sygnały cyfrowe konwertowane są do 192 kHz/24 bitów i przetwarzane z tego formatu. Szczelinowy napęd CD dostarczany jest przez TEAC-a wyłącznie dla AVM.

Potężne, emocjonujące brzmienie, jakie gwarantuje amplituner CD C 2.2, to w dużej mierze efekt zastosowania wzmacniacza generującego moc 165 W na kanał przy 4 Ω i 115 W na kanał przy 8 Ω. Efekt? Wyjściowe stopnie mocy z łatwością radzą sobie nawet z potężnymi głośnikami, wysterowując je przy dowolnym poziomie głośności. W dopasowaniu charakteru brzmienia do osobistych preferencji pomagają regulacja barwy tonu i filtr parametryczny loudness, które puryści dźwiękowi mogą całkowicie ominąć.

AVM Inspiration C 2.2

Podobnie jak wszystkie urządzenia AVMC 2.2 jest w pełni wykonywany ręcznie w zakładzie produkcyjnym w Malsch w Niemczech. Obudowa urządzenia standardowo wykonana jest z aluminium w kolorze srebrnym lub czarnym. Inne wersje wykończeniowe dostępne są na życzenie.

Aluminium posłużyło także do wykonania pilota zdalnego sterowania, który pozwala w intuicyjny sposób sterować wszystkimi funkcjami urządzenia. Potwierdzeniem klasy urządzenia jest pozbawiona  jakichkolwiek widocznych śrub montażowych obudowa.

W okolicy znajduje się także większość dostawców elementów wykorzystywanych do produkcji urządzeń AVM, co w połączeniu z wnikliwą, wieloetapową kontrolą jakości zapewnia zgodność z wysokimi standardami przyjętymi przez AVM i gwarantuje temu sprzętowi niezawodność.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Produkty


Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław