Aktualności


Aktualności

AudioQuest JitterBug – filtr USB poprawiający dźwięk z urządzeń komputerowych

JitterBug to pierwszy filtr USB opracowany przez firmę AudioQuest. To niewielkie urządzenie redukuje szum oraz zakłócenia, które w normalnych warunkach pogarszają jakość dźwięku płynącego poprzez port USB. JitterBug ogranicza również jitter i błędy transmisji, poprawiając tym samym brzmienie muzyki z komputera.

AudioQuest JitterBug to dwuobwodowy kondycjoner liniowy, który pełni rolę filtra linii zasilania i danych przesyłanych poprzez port USB. Mimo swoich niewielkich rozmiarów, porównywalnych wielkością z kciukiem, pełni ważną rolę – minimalizuje szum i zakłócenia, które negatywnie oddziałują na transmisję danych i linie zasilania gniazd USB, a także w mierzalnym stopniu ograniczają jitter i błędy transmisji. Dzięki ograniczeniu tych niepożądanych zjawisk JitterBug  gwarantuje lepszą dynamikę i rozdzielczość oraz czystszy dźwięk.

jitterbug produkt

Filtr USB firmy AudioQuest to rozwiązanie pozwalające wyeliminować problemy dotykające wszelkiego rodzaju urządzenia komputerowe, od smartfonów i laptopów, poprzez dyski NAS, aż do serwerów mediów. Wszystkie te konstrukcje z natury tworzą znaczącą ilość zakłóceń i wprowadzają wiele niepożądanych częstotliwości. JitterBug jest także lekarstwem na przedostające się do torów sygnałowych zakłócenia RFI oraz EMI, również wprowadzane przez urządzenia komputerowe. Szumy i interferencje zwiększają jitter i błędy transmisji, czego konsekwencją jest bardziej „płaski” i irytujący dźwięk, objawiający się spłyceniem sceny dźwiękowej, pogorszeniem barwy dźwięku oraz ograniczeniem rozdzielczości.

jitterbug 2

Specjalnie zaprojektowany podwójny obwód modelu JitterBug w mierzalnym stopniu ogranicza szum prądowy, a dodatkowo minimalizuje jitter i błędy transmisji, w niektórych przypadkach całkowicie go eliminując. Efektem pracy filtru JitterBug jest czystszy i bardziej przekonujący dźwięk, a tym samym lepsze brzmienie w przypadku dowolnego komputera, przetwornika C/A USB, odtwarzacza strumieniowego, samochodowego audio oraz smartfonu.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław