Aktualności


Aktualności

Audioquest Beetle w Top Hi-Fi

Z przyjemnością ogłaszamy, że dotarły do nas przetworniki C/A Audioquest Beetle. To urządzenie pozwala na podłączenie kilku źródeł sygnału cyfrowego. Wyjście analogowe może wysterować wejście wzmacniacza, lub nawet słuchawki.

Audioquest Beetle

Audioquest Beetle został stworzony jako nowoczesny i łatwy w obsłudze DAC, który może być używany stacjonarnie, lub w podróży. Wejście microUSB pozwala zasilać go z zarówno z dołączonego zasilacza liniowego, jak i z komputera, który staje się wówczas źródłem muzyki. Wejście optyczne pozwoli na podłączenie Beetle do TV, lub konsoli do gier. Brak połączenia elektrycznego między urządzeniami eliminuje przedostawanie się zakłóceń pomiędzy nimi. Użytkownicy sprzętu mobilnego docenią obecność modułu Bluetooth. Pozwala on na strumieniowanie muzyki w dobrej jakości ze smartfonów, czy laptopów. Sygnały cyfrowe ograniczone są do rozdzielczości 24 bit/96 kHz. Pozwala to na pracę urządzenia bez konieczności instalowania dodatkowych sterowników. Sercem przetwornika jest układ ES9010 wyposażony w filtr minimalnofazowy. Za sterowanie odpowiada stworzony od podstaw mikrokontroler Microchip MX. Użycie tak wyspecjalizowanego układu pozwoliło na ograniczenie poboru mocy.

Audioquest Beetle

Wyjście analogowe 3,5 mm pozwala na podłączenie Beetle do wzmacniacza audio, lub na bezpośrednie wysterowanie słuchawek. Regulacja głośności odbywa się w domenie cyfrowej, jest dostępna dla wejścia USB i Bluetooth. Poziom wyjściowy to maksymalnie 1,35 V, co pozwala na wysterowanie wielu rodzajów słuchawek.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Warszawa (Romaszewskiego)
Wrocław