Aktualności


Aktualności

Audio-Technica ATH-MSR7NC – zanurz się w doskonałym dźwięku, odetnij się od hałasu

Modelem ATH-MSR7NC Audio-Technica udowadnia, że można jeszcze bardziej udoskonalić już i tak niezwykle dopracowane i zaawansowane słuchawki. Ta najnowsza konstrukcja w portfolio firmy wykorzystuje wszystkie zalety ATH-MSR7, takie jak precyzyjne i wierne brzmienie, możliwość odtwarzania plików wysokiej rozdzielczości, komfort codziennego użytkowania, i dodaje jeszcze system redukcji hałasu

160309_Audio-Technica_MSR7_lifestyle

Wokółuszne słuchawki Audio-Technica ATH-MSR7 wprowadziły melomanów do świata dźwięku wysokiej rozdzielczości. Teraz najnowszy model, ATH-MSR7NC, łączy wrodzoną zdolność odwzorowania dźwięku wysokiej rozdzielczości z zaletami, jakie gwarantuje system aktywnej redukcji hałasu. Dzięki temu melomani mogą rozkoszować się pięknym brzmieniem swoich ulubionych nagrań niezależnie od miejsca, w którym aktualnie przebywają – w domu, podczas podróży, a nawet w narażonym na uciążliwy szum biurze.

msr7_2

Skuteczność w izolowaniu od odgłosów otoczenia docierających z dowolnego kierunku i niezwykle wydajna bateria to dwie z niezwykle istotnych zalet innowacyjnego systemu aktywnej redukcji hałasu (NC), opracowanego przez projektantów Audio-Techniki. Układ NC skutecznie odcina słuchacza od odgłosów otoczenia, pozwalając użytkownikowi zanurzyć się w czystym, relaksującym dźwięku. Wbudowany akumulator zapewnia energię na 30 godzin pracy w trybie aktywnym, a pełne naładowanie baterii zajmuje zaledwie cztery godziny. Dzięki temu słuchawki ATH-MSR7NC idealnie sprawdzają się nawet podczas długich podróży.

Do wielogodzinnych odsłuchów zachęca także wysoki komfort użytkowania, jaki zapewniają słuchawki ATH-MSR7NC. Miękkie muszle wokółuszne wykorzystują piankę z pamięcią kształtu i z łatwością dopasowują się do kształtu głowy, tworząc przy tym naturalną barierę odizolowującą użytkownika od świata zewnętrznego. Dzięki temu każdy odtwarzany zakres wybrzmiewa z odpowiednią przejrzystością i potęgą, podkreślając piękno naturalnego brzmienia.

160311_Audio-Technica_MSR7_lifestyle

W dostarczaniu wysokiej jakości dźwięku, w tym wyrafinowanego brzmienia muzyki zapisanej w plikach wysokiej rozdzielczości, najważniejszy udział mają 45-milimetrowe przetworniki True Motion. Zastosowana w nich membrana współpracuje z bardzo lekką cewką – układ ten skraca do minimum czas reakcji i redukuje zniekształcenia dźwięku. Zapewnia to płynne, detaliczne i precyzyjne brzmienie w każdym z odtwarzanych zakresów.

cup

Listę atutów słuchawek ATH-MSR7NC rozszerza także specjalny system Dual-layer Air-Control Technology, który zapewnia maksymalną dynamikę dźwięku. Łącząc warstwy aluminium i magnezu projektanci stworzyli lekkie, a jednocześnie bardzo sztywne obudowy, dzięki którym słuchawki bardzo skutecznie tłumią wibracje mogące pogarszać jakość dźwięku. Wewnątrz tej warstwowej konstrukcji znajduje się system specjalnych kanałów wentylacyjnych, Triple-venting Acoustic Airflow, który wykorzystuje trzy precyzyjnie rozmieszczone przewody. Ich zadaniem jest kontrolowanie przepływu powietrza, co pozwala uzyskać bardziej angażujący i niezwykle detaliczny dźwięk.

audio-technica-ath-msr7nc-hero-2

Wszechstronność słuchawek ATH-MSR7NC zwiększają dołączone do nich akcesoria. Etui ochronne pozwala zabezpieczyć słuchawki na czas podróży, jeżeli nie będą używane, a specjalny adapter samolotowy umożliwia podłączenie ich do pokładowego systemu rozrywkowego. Producent dołącza również kabel USB, za pośrednictwem którego można naładować wbudowany akumulator, a także dwa przewody (oba o długości 1,2 m). Jeden z nich został wyposażony w zdalne sterowanie/mikrofon – to ukłon w stronę melomanów, którzy rzadko rozstają się ze swoim smartfonem.

Zobacz słuchawki Audio-Technica ATH-MSR7 oraz słuchawki z redukcją szumów Audio-Technica ATH-MSR7NC w sklepie Top Hi-Fi & Video Design

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław