Aktualności


Aktualności

Audio-Technica ATH-DSR9BT przetestowane!

Recenzent portalu Audiostero.pl sprawdził jak w praktyce sprawuje się autorski system japońskiego producenta - Pure Digital Drive™. Pozwala on przesłać oryginalny sygnał cyfrowy ze źródła wprost do przetworników, z pominięciem konwersji cyfrowo-analogowej. O efekcie tego rozwiązania możecie przeczytać poniżej.

ATH-DSR9BT

Na początek garść informacji na temat słuchawek. Konstruktorzy sięgnęli po nowo opracowane właśnie z myślą o ATH-DSR9BT głośniki True Motion D/A. Wyposażone w unikatową, czterordzeniową cewkę, w niezwykle precyzyjny sposób kontrolują ruch membrany, dzięki czemu dostarczają niesamowicie czysty dźwięk. W efekcie słuchawki niezwykle precyzyjnie odwzorowują wszelkie szczegóły muzyki zapisanej w formatach high-res.

Łączność bezprzewodową zapewnia Bluetooth w wersji 4.2, wzbogaconej o obsługę kodeków aptX HD, aptX, AAC i SBC. Zastosowane materiały są przyjemne w dotyku i trwałe. Poduszki wokółuszne wypełnione zostały pianką z efektem pamięci, dzięki czemu perfekcyjnie dopasowują się do kształtu głowy użytkownika.

ATH-DSR9BT

Po pierwszych odsłuchach w „cięższym” repertuarze Marcin Olczewski z Audiostero.pl określił przekaz płynący z nauszników słuchawki jako niezwykle świeży i niemalże chrupki (…), któremu trudno cokolwiek zarzucić. W spokojniejszy repertuarze Góra pasma jest mocna, daleka od zaokrąglenia, lecz zarazem tak wybornie zszyta z gęstą, soczystą i niemalże lampową średnicą, że nie odbieramy jej jako odrębnego podzakresu, bytu, lecz całkowicie logiczną kontynuację niższego pasma. Słuchając modelu DSR9BT można z powodzeniem osiągnąć audiofilski błogostan.

Całość recenzji dostępna tu.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Produkty


ATH-DSR9BT
Supercena

ATH-DSR9BT

Audio-Technica
Słuchawki Bluetooth
2 899 zł
2 399 zł

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław