Aktualności


Aktualności

Audio-Technica ATH-DSR9BT przetestowane!

Recenzent portalu Audiostero.pl sprawdził jak w praktyce sprawuje się autorski system japońskiego producenta - Pure Digital Drive™. Pozwala on przesłać oryginalny sygnał cyfrowy ze źródła wprost do przetworników, z pominięciem konwersji cyfrowo-analogowej. O efekcie tego rozwiązania możecie przeczytać poniżej.

ATH-DSR9BT

Na początek garść informacji na temat słuchawek. Konstruktorzy sięgnęli po nowo opracowane właśnie z myślą o ATH-DSR9BT głośniki True Motion D/A. Wyposażone w unikatową, czterordzeniową cewkę, w niezwykle precyzyjny sposób kontrolują ruch membrany, dzięki czemu dostarczają niesamowicie czysty dźwięk. W efekcie słuchawki niezwykle precyzyjnie odwzorowują wszelkie szczegóły muzyki zapisanej w formatach high-res.

Łączność bezprzewodową zapewnia Bluetooth w wersji 4.2, wzbogaconej o obsługę kodeków aptX HD, aptX, AAC i SBC. Zastosowane materiały są przyjemne w dotyku i trwałe. Poduszki wokółuszne wypełnione zostały pianką z efektem pamięci, dzięki czemu perfekcyjnie dopasowują się do kształtu głowy użytkownika.

ATH-DSR9BT

Po pierwszych odsłuchach w „cięższym” repertuarze Marcin Olczewski z Audiostero.pl określił przekaz płynący z nauszników słuchawki jako niezwykle świeży i niemalże chrupki (…), któremu trudno cokolwiek zarzucić. W spokojniejszy repertuarze Góra pasma jest mocna, daleka od zaokrąglenia, lecz zarazem tak wybornie zszyta z gęstą, soczystą i niemalże lampową średnicą, że nie odbieramy jej jako odrębnego podzakresu, bytu, lecz całkowicie logiczną kontynuację niższego pasma. Słuchając modelu DSR9BT można z powodzeniem osiągnąć audiofilski błogostan.

Całość recenzji dostępna tu.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Produkty


ATH-DSR9BT
Supercena

ATH-DSR9BT

Audio-Technica
Słuchawki nauszne
2 899 zł
2 399 zł

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Warszawa (Romaszewskiego)
Wrocław