Aktualności


Aktualności

Audio-Technica ATH-AR5BT to luksusowe słuchawki przenośne z nowoczesnym modułem Bluetooth

Nowe bezprzewodowe słuchawki Audio-Technica ATH-AR5BT łączą wykonanie klasy premium z niespotykaną jakością dźwięku. Ten zaawansowany model z modułem Bluetooth pozwala melomanom cieszyć się swoimi ulubionymi nagraniami nawet poza domem, przy zachowaniu całkowitej swobody - bez plączących się kabli.

Audio-Technica ATH-AR5BT

Zaprojektowane od podstaw, przetworniki dynamiczne o średnicy 45 mm dostarczają wysokiej jakości dźwięku zarówno w połączeniu bezprzewodowym, jak i przewodowym. Przy połączeniu przewodowym, słuchawki te spełniają normę Hi Res Audio, a więc umożliwiają maksymalne wykorzystanie jakości gęstych plików.

Wbudowany w ATH-AR5BT akumulator umożliwia pracę słuchawek do 30 godzin. Dzięki temu użytkownik może cieszyć się swoją ulubioną muzyką przez długi czas. Gdy zapas energii jest niewielki wystarczy sięgnąć po dołączony do zestawu przewód USB, który pozwoli naładować wbudowany akumulator. Można również użyć odłączanego przewodu, aby skorzystać ze słuchawek w trybie pasywnym.

Audio-Technica ATH-AR5BT

Słuchawki ATH-AR5BT oferowane są w trzech atrakcyjnych i przyciągających wzrok kolorach - czerwonym, czarnym i srebrnym. Model ten wygląda luksusowo dzięki estetycznej, zakrzywionej formie, oraz metalizowanemu wykończeniu. Dzięki niewielkiemu rozmiarowi po złożeniu, ATH-AR5BT można schować do torby, lub nawet do kieszeni płaszcza.

Model ATH-AR5BT obsługuje Bluetooth 4.1 aptX, AAC oraz SBC, oraz wyposażono go w technologię NFC, która upraszcza parowanie słuchawek z innymi urządzeniami Bluetooth. Wbudowane w słuchawkę przyciski regulacji głośności, oraz mikrofon pozwalają na komfortowe sterowanie słuchawkami, oraz prowadzenie rozmów telefonicznych.

Audio-Technica ATH-AR5BT

ATH-AR5BT wyposażone w 1,2 m przewód dedykowany urządzeniom przenośnym, oraz etui pozwalające na bezpieczne przenoszenie słuchawek.

Słuchawki Audio-Technica ATH-AR5BT dostępne będą w listopadzie br. Cenę modelu poznamy w chwili wprowadzania go do sprzedaży.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław