Aktualności


Aktualności

Audeze wraca do brzmienia pierwszej wersji LCD2

Firma ze słonecznej Kalifornii nie ustaje w dostarczaniu miłośnikom doskonałych brzmień kolejnych powodów do radości. Wkrótce do sprzedaży trafią nowe słuchawki z serii LCD oznaczone symbolem LCD2c (LCD-2 Classic).

Na temat modelu LCD-2 wylano już morze cyfrowego atramentu i nie stało się tak bez powodu. Traktowane przez posiadaczy jak dzieło sztuki, słuchawki zachwycają wysoką jakością materiałów z jakich zostały wykonane. Zachwyt ten zmieniał się uwielbienie po założeniu ich na uszy i doświadczeniu generowanych przez nie dźwięków. Model LCD-2 przez lata swojej obecności na rynku ulegał jednak zmianom i modyfikacjom wprowadzanym przez producenta - stąd wzięły się LCD2c, a małe „c” na końcu oznacza „classic” i odnosi się do charakterystycznego, ciepłego brzmienia pierwszej wersji.

Audeze LCD-2 Classic

Przy okazji postanowiono poddać słuchawki również kuracji odchudzającej. Zastosowanie lżejszych materiałów oraz nowego sposobu zawieszenia sprawia, że LCD2c są bardzo wygodne i lekkie. Przetworniki planarne znajdujące się wewnątrz wokółusznych muszli gwarantują czysty i precyzyjny dźwięk. Membrana cieńsza od ludzkiego włosa jest 4-krotnie większa od membran przetworników w tradycyjnych słuchawkach i wyróżnia się szybkością odpowiedzi, radykalnie zredukowanymi zniekształceniami, wyższą rozdzielczością i udoskonalonym obrazowaniem. Magnesy umieszczone po obu stronach membrany zapewniają jednakową siłę napędową na całej powierzchni, gwarantując niemal zerowe zniekształcenia.

Wkrótce podamy cenę tego modelu, ale już na tym etapie z radością możemy oznajmić, że będą to najtańsze słuchawki z linii LCD.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Produkty


LCD-2 Classic
Promocja Supercena

LCD-2 Classic

Audeze
Słuchawki nauszne
2 999 zł
2 799 zł

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław