Aktualności


Aktualności

Audeze oficjalnym partnerem Echo Fox

Audeze zostało oficjalnym parterem jednej z czołowych organizacji e-sportowych Echo Fox. Producent zaawansowanego sprzętu audio wyekwipuje zespoły Echo Fox w słuchawki Mobius – model, który przez ceniony serwis dla graczy IGN został uznany za najlepszy gamingowy zestaw słuchawkowy.

Audeze Mobius

Echo Fox jest miejscem dla wielu wyróżniających się graczy ze świata e-sportu, w takich tytułach jak m.in. League of Legends, Fortnite czy Street Fighter. Audeze zapewni zawodnikom Echo Fox słuchawki Mobius, w których wykorzystywana jest technologia planarna. Dzięki temu zwiększa się szybkość działania słuchawek, poprawie ulega ich dokładność i eliminowanych jest wiele szkodliwych ograniczeń występujących w typowych dynamicznych słuchawkach.

Mobius zawiera także funkcję śledzenia głowy Waves NX – czujniki wbudowane w słuchawki wzmacniają dźwięki z kierunku, w którym skierowana jest głowa gracza, przez co bodźce dźwiękowe mogą być w pełni powiązane z akcją dziejącą się podczas rozgrywki. Na początku tego roku Audeze zapowiedziało dalszą ekspansję modelu Mobius, poprzez wprowadzenie funkcji „Head Gesture Keybinds”, która miałaby promować dalsze możliwości dla graczy wykraczające poza klawiaturę i myszkę.

Audeze Mobius

- Marka Audeze zawsze była definiowana przez zaangażowanie w innowację i pasję do tworzenia najlepszych rozwiązań odsłuchowych. Jesteśmy zachwyceni możliwością współpracy z Echo Fox, organizacją e-sportową, cechującą się zbliżonymi wartościami jak nasze – stwierdził Sankar Thiagasmudram, dyrektor generalny Audeze.

W podobnym tonie wypowiedział się Rick Fox, współwłaściciel Echo Fox i trzykrotny mistrz NBA z Los Angeles Lakers: - Cieszy nas okazja do współpracy z wielokrotnie nagradzanym producentem jakim jest Audeze.

Słuchawki Audeze Mobius są dostępne w naszej sieci salonów Top Hi-fi & Video Design do końca marca w promocyjnej cenie 1525 zł.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Produkty


Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Warszawa (Romaszewskiego)
Wrocław