Aktualności


Aktualności

Audeze LCD-4z

Miłośnicy brzmienia ciepłego jak kalifornijski klimat w końcu dostają do rąk słuchawki o niskiej impedancji. Dzięki zmianom konstrukcyjnym w modelu LCD-4z wynosi ona tylko 15Ω.

Najnowszy model powstał w oparciu o wielokrotnie nagradzaną konstrukcję LCD-4. Ten flagowiec model odznaczał się impedancją na poziomie 200Ω, co predysponowało go raczej do zastosowań domowych i gry w referencyjnymi wzmacniaczami słuchawkowymi. W LCD-4z projektanci zastosowali specjalne 15Ω cewki, dzięki czemu słuchawki są znacznie łatwiejsze do wysterowania.

Audeze LCD-4z

Do budowy słuchawek użyto, jak zwykle w przypadku Audeze, najlepszych dostępnych materiałów. Magnezowe pierścienie nadają LCD-4z odpowiednią wytrzymałość i lekkość, a przy tym są materiałem nie rezonującym, pozwalając uzyskać niesamowicie czysty dźwięk. Design i kolorystyka skłaniają się ku dyskretnej elegancji, ciemna elegancka obudowa współgra ze złotymi detalami.

Audeze LCD-4z

Planarne przetworniki o supercienkich membranach to popisowa technologia kalifornijskiej firmy i nie mogło jej zabraknąć w najnowszym modelu. Do budowy LCD-4z użyto membran wykonanych z materiału lżejszego od powietrza, które wprawiają w ruch. Płynące z tego faktu korzyści to m.in. szybsza reakcja pozwalająca uzyskać lepszą odpowiedź impulsową, doskonalsze obrazowanie, a także bardziej liniowe, głębsze i precyzyjniejsze odwzorowanie basu w porównaniu z jakimikolwiek innymi słuchawkami.

Audeze LCD-4z

Ponad to w modelu LCD-4z znajdziemy technologie znane z innych modeli Audeze. Opatentowane elementy Fazor i matryce magnetycznych Fluxor™. Połączenie z ultra-lekkiej membrany i cewek Uniforce gwarantuje słuchawkom LCD-4z  ekstremalnie niskie zniekształcenia (zazwyczaj 1/10 zniekształceń konwencjonalnych konstrukcji) i wyższą precyzję odwzorowania dźwięku.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Produkty


LCD-4z
Supercena

LCD-4z

Audeze
Słuchawki nauszne
18 995 zł
18 899 zł

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław