Aktualności


Aktualności

AT-LPW40WN - nowy w pełni manualny gramofon z napędem paskowym od Audio-Techniki

Audio-Technica AT-LPW40WN

Całkowicie nowy w pełni manualny gramofon z napędem paskowym od Audio-Techniki jest już dostępny w salonach Top Hi-Fi & Video Design. Mowa o modelu AT-LPW40WN, który został zaprojektowany z myślą o użytkownikach szukających wysokiej jakości dźwięku w rozsądnej cenie.

Celem modelu AT-LPW40WN jest zapewnienie optymalnej reprodukcji dźwięku w jakości Hi-Fi z winylu. Konstruktorzy wyposażyli gramofon w napęd paskowy, który izoluje talerz obrotowy od potencjalnych drgań i gwarantuje silne obroty (33 i 1/3 oraz 45 obr/min). Sam talerz wykonano z odlewanego ciśnieniowo aluminium, natomiast napędzający go silnik zawiera system czujników prędkości, który pozwala utrzymać precyzyjną prędkość obrotową.

Gramofon posiada wykonane z włókna węglowego ramię typu prostego z zakrzywianą główką. W ten sposób możliwe jest zredukowanie zniekształceń harmonicznych do niemal niesłyszalnego poziomu. Ponadto ramię posiada regulowaną siłę nacisku oraz uniwersalną główkę AT-HS4, w której zamontowana została nowoczesna wkładka AT-VM95E z podwójnym ruchomym magnesem. Hydraulicznie tłumiony mechanizm sterowania windą, dynamicznie regulowany system anty-skate oraz blokowana podpórka urozmaicają AT-LPW40WN.

Audio-Technica AT-LPW40WN

Igła wkładki AT-VM95E jest zakończona diamentową wklejaną końcówką ze szlifem eliptycznym. Zastosowane rozwiązanie zwiększa odporność na rezonans obudowy. Dodatkowo urządzenie posiada wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy, który można swobodnie wyłączyć w sytuacji, kiedy zdecydujemy się skorzystać z zewnętrznego przedwzmacniacza. Chassis w AT-LPW40WN wykonano z płyty MDF z okleiną o wzorze drzewa orzechowego, a do urządzenia dołączono kabel 2x RCA pozwalający na bezpośrednie połączenie z komponentami zestawu audio.

Gramofon AT-LPW40WN jest już dostępny w salonach Top Hi-Fi & Video Design.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Produkty


AT-LPW40WN

Audio-Technica
Black Friday - Gramofony
1 749 zł
1 499 zł

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Warszawa (Romaszewskiego)
Wrocław