Aktualności


Aktualności

Amphion Argon 3LS już w sklepach Top Hi-Fi & Video Design

Marka Amphion przyzwyczaiła klientów do bogatej oferty wysokiej klasy produktów studyjnych. Model Argon 3LS to kolejne rozwiązanie, którym Finowie przenoszą wiedzę i doświadczenie zdobyte na profesjonalnym polu na grunt domowych systemów głośnikowych. I jak zawsze w przypadku Amphiona efekt jest imponujący, o czym warto przekonać się, odwiedzając jeden z salonów Top Hi-Fi & Video Design.

 Amphion Argon 3LS

Argon 3LS to wolnostojąca konstrukcja, wykorzystująca tytanową kopułkę wysokotonową, której pasmo akustyczne zostało płynnie połączone z zakresem częstotliwości, obsługiwanym przez lekką i sztywną membranę aluminiowego głośnika niskotonowego. Towarzyszący tweeterowi, specjalnie ukształtowany falowód, pozwala na uzyskanie stosunkowo szerokiego pola optymalnego odsłuchu. Takie rozwiązanie pozwala użytkownikowi cieszyć się tym samym poziomem muzycznej reprodukcji niemal w całym pomieszczeniu.

Dźwięk bez granic

Charakterystyczna dla Amphiona zwrotnica została zestrojona w taki sposób, aby częstotliwość podziału przypadała na poziomie 1.600 Hz, a więc znacznie niżej niż ma to zwykle miejsce. Dzięki temu zabiegowi uzyskano punktowe źródło dźwięku w bardzo newralgicznym punkcie pasma akustycznego, w którym ludzkie ucho jest najbardziej wrażliwe.

Amphion Argon 3LS

Stosując pasywny radiator, konstruktorzy Argon 3LS uporali się z problemami związanymi z wentylowanymi obudowami, pozwalając na ustawienie kolumn blisko ściany lub nawet okna, przy zachowaniu dobrze kontrolowanego basu oraz zadziwiająco czystego i naturalnego pasma średniotonowego. Dzięki dodatkowej objętości obudowy, charakteryzującej konstrukcje wolnostojące, częstotliwości basowe reprodukowane przez Argon 3LS schodzą wyjątkowo nisko, zapewniając kolumnom znacznie pełniejsze brzmienie. 

Tradycyjnie bezkonkurencyjne

Efekt końcowy to zrównoważone, czyste i bogate w detale tonalne brzmienie, które jesteśmy w stanie uzyskać nawet przy niskich poziomach głośności. Głośniki Amphion Argon 3LS w ofercie sieci Top Hi-Fi & Video Design dostępne są w klasycznej czerni oraz w szlachetnym, orzechowym fornirze.

Amphion wierzy, że jakość domowych głośników nie powinna znacząco odbiegać od tych, które wykorzystują inżynierowie dźwięku w profesjonalnych studiach nagraniowych. To właśnie dzięki swemu bogatemu doświadczeniu na tym polu, firma tworzy wyjątkowe kolumny głośnikowe, przenosząc swą wiedzę i technologiczną eksperckość do naszych domów. Najnowszym przykładem jest model Argon 3LS, który jest już dostępny w salonach sieci Top Hi-Fi & Video Design.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Produkty


Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław