Aktualności


Aktualności

Aktualizacja aplikacji Vifa Home

Vifa

Dostępna na systemy iOS i Android aplikacja Vifa Home doczekała się aktualizacji. Wprowadzonych zostało kilka zmian, które pozwalają na jeszcze większe spersonalizowanie ustawień dla bezprzewodowych głośników Copenhagen 2.0 oraz Stockholm 2.0.

Aplikacja Vifa Home umożliwia tworzenie stref złożonych z kilku głośników Vifa, czerpiących muzykę z serwisów strumieniowych takich jak Tidal, Spotify czy radio internetowe Tunein. Jedną z nowości w ostatniej aktualizacji jest funkcja dostosowania intensywności przedniej diody LED.. Ponadto udostępnione zostały całkowicie odrębne ustawienia wstępne dotyczące strojenia dźwięku oraz kompensacji, które pomagają w skorygowaniu brzmienia do naszego gustu i miejsca, w którym słuchamy muzyki.

Vifa Home

Natomiast dla tych użytkowników, którzy zdecydowali się na umieszczenie Stockholm 2.0 w pozycji odwróconej np. wysoko na ścianie, projektanci Vify wprowadzili funkcję „SWAP”. Poprzez jej włączenie możliwe jest odtwarzanie dźwięku w odpowiednich kanałach stereo nawet przy odwróconym produkcie

Modele Copenhagen 2.0 i Stockholm 2.0 mogą korzystać z powyższych funkcji bez konieczności aktualizacji oprogramowania głośników.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Produkty


Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław