Aktualności


Aktualności

3-miesięczny pakiet Tidal HiFi gratis przy zakupie systemu Bluesound

Ogólnopolska sieć salonów Top Hi-Fi & Video Design przygotowała specjalną promocję, dzięki której zyskasz łatwy dostęp do muzyki w wysokiej jakości. Każdy nabywca dowolnego urządzenia z rodziny Bluesound otrzymuje teraz bezpłatny, 3-miesięczny pakiet uprawniający do korzystania z serwisu Tidal HiFi.

Bluesound to zaawansowany bezprzewodowy system hi-fi dla całej rodziny. Ten niezwykle nowoczesny system można z łatwością połączyć z dowolnym, już istniejącym zestawem audio lub kina domowego. Bluesound odtwarza pliki wysokiej rozdzielczości 192 kHz/24 bity i umożliwia dostęp do radia internetowego, plików z domowej sieci, a także internetowych serwisów muzycznych. Teraz możliwość korzystania z serwisów muzycznych online, a konkretnie z Tidal HiFi, jest jeszcze przyjemniejsze. Wszyscy, którzy kupią w sieci Top Hi-Fi & Video Design dowolny model z rodziny Bluesound, otrzymają bezpłatnie 3-miesięczną subskrypcję do usługi Tidal HiFi.

Serwis Tidal HiFi jest młodym, ale już bardzo rozbudowanym internetowym serwisem muzycznym, zapewniającym dostęp do niezwykle bogatej biblioteki muzycznej, liczącej ok. 25 mln utworów. Tak szeroka baza plików muzycznych pozwala każdemu melomanowi znaleźć swoją ulubioną muzykę i każdego dnia odkrywać nowe utwory. Elementem, który wyróżnia Tidal HiFi jest bardzo wysoka jakość dźwięku. W przeciwieństwie do innych serwisów muzycznych, także standardowej wersji Tidal, osoby, które wykupiły dostęp do usługi Tidal HiFi mogą cieszyć się jakością dźwięku taką samą, jak w przypadku płyty CD. Dzięki temu muzyka zyskuje naturalną przestrzeń i czystość brzmienia.

Sprawdź produkty z rodziny Bluesound

baner_tidal_01_2

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław