Aktualności


Aktualności

15. salon Top Hi-Fi & Video Design już otwarty!

1 ocena

Sala odsłuchowa Białystok

Kolejnym miastem w którym otworzyliśmy salon Top Hi-Fi & Video Design jest Białystok. Na 163 metrach kwadratowych zebraliśmy starannie wyselekcjonowane urządzenia światowych marek. W nowo otwartym salonie, mieszczącym się przy ulicy Jurowieckiej 19, miłośnicy dobrego brzmienia, melomani i audiofile znajdą wszystko co niezbędne, aby oddawać się swojej pasji.

W białostockim salonie znalazła się szeroka oferta kolumn Bowers & Wilkins – legendarnej firmy, której zespoły głośnikowe służą jako odsłuchy w równie legendarnym studio Abbey Road, gdzie nagrywały takie tuzy światowego formatu jak The Beatles, Pink Floyd czy U2, a z polskich wykonawców Anna Maria Jopek. Ponad to do przy ulicy Jurowieckiej 19 dostępna jest pełna gama urządzeń Yamaha, łącznie z docenianą przez branżowe magazyny topową serią AVENTAGE, która jest perłą w koronie japońskiej firmy. Na gustownych półkach w białostockim salonie znalazły się urządzenia takich marek jak Rotel, ELAC, TEAC, Audio-Technica, Vienna Acoustic, Mission, Koss, Audeze, Bluesound, Devialet, PSB, NAD i wielu innych. To nowe ekscytujące miejsce na muzycznej mapie stolicy Podlasia.

Każdy salon Top Hi-Fi & Video Design dysponuje specjalnie przygotowaną salą odsłuchową. Nie inaczej jest w naszym białostockim salonie. To specjalne pomieszczenie pozwala naszym doradcom w komfortowych warunkach zaprezentować oferowany przez nas sprzęt. Wystarczy umówić telefonicznie wizytę , a my przygotujemy sprzęt i dedykowany konsultant odpowie na wszystkie pytania.

Dzięki dogodnemu położeniu w bliskiej odległości od ścisłego centrum miasta - pięć minut spaceru z przystanku autobusowego Piłsudskiego/Rzeka Biała (dojazd autobusami linii 1, 9, 12, 15, 18, 21, 24, 100, 103 i 106) - najlepsze światowe marki stały się bardziej dostępne dla mieszkańców Białegostoku i okolic.

Aby być na bieżąco z nowościami i akcjami specjalnymi białostockiego salonu Top Hi-Fi & Video Design, polub jego stronę na Faceboku.

Zapraszamy!

 


Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław