Aktualności


Aktualności

12 salonów Top Hi-Fi & Video Design – teraz jesteśmy także w Szczecinie

W Szczecinie rozpoczął działalność najnowszy salon sieci Top Hi-Fi & Video Design. Nowo otwarty sklep zlokalizowany jest przy alei Papieża Jana Pawła II 47/U1 i przekonuje bogatą ofertą, profesjonalną obsługą oraz zoptymalizowaną akustycznie salą odsłuchową

thf-szczecin-2

Sieć Top Hi-Fi & Video Design kontynuując proces ciągłego rozwoju otworzyła swój kolejny salon specjalistyczny z systemami hi-fi, high-end i kinem domowym. Nowy sklep znajduje się w centrum Szczecina przy alei Papieża Jana Pawła II 47/U1 i rozpoczął swoją działalność 30 marca br. Wraz z otwarciem nowego salonu sieć Top Hi-Fi & Video Design rozszerzyła się do 12 punktów sprzedaży w 11 miastach Polski.

Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych klientów 12 ofert promocyjnych i wiele innych cenowych niespodzianek, które czekają we wszystkich salonach do 30 kwietania 2015.

thf-szczecin

Najnowszy salon to pierwszy sklep z logo Top Hi-Fi & Video Design w województwie Zachodniopomorskim. Podobnie jak inne placówki sieci, a szczególnie nowy sklep w Lublinie oraz te zrewitalizowane we Wrocławiu, Sopocie, Poznaniu i Katowicach, nowo otwarty salon przekonuje funkcjonalnymi udogodnieniami i wyznacza nowy poziom jakości obsługi w sklepach ze sprzętem audio-video. Szczeciński salon łączy część wystawienniczą o powierzchni ok. 140 mkw. oraz profesjonalnie przygotowaną i akustycznie dopracowaną salę odsłuchową o pow. ok. 22 mkw. To właśnie w sali odsłuchowej wszyscy melomani mogą poznać walory dźwiękowe oraz udogodnienia funkcjonalne systemów audio oraz kina domowego, a także porównywać między sobą wybrane urządzenia.

thf-szczecin-1

Przetestuj słuchawki, poznaj możliwości nowych mediów i systemów multiroom

Wnętrze salonu utrzymane jest w nowoczesnym stylu, ale jednocześnie przekonuje klasycznymi akcentami. To zasługa połączenia biało-czarnego wykończenia ożywionego przez jasnobrązowe meble. W części wystawienniczej na klientów czeka bardzo szeroka oferta produktowa z niemal każdej kategorii cenowej – kolumny głośnikowe wolnostojące i podstawkowe, wzmacniacze zintegrowane i końcówki mocy, analogowe i cyfrowe źródła dźwięku, a także akcesoria.

thf-szczecin-3

Na szczególną uwagę zasługują również cztery wydzielone sekcje. W pierwszej prezentowane są gramofony, druga przeznaczona jest dla nowych mediów, a trzecia została zarezerwowana dla urządzeń z rodziny Bluesound, dzięki którym można stworzyć doskonały system multiroom. Czwarta z sekcji przeznaczona jest do prezentacji oraz testowania słuchawek. To pierwsze tego typu rozwiązanie w salonach sieci Top Hi-Fi & Video Design. Dzięki niemu klienci mogą z łatwością porównać między sobą oferowane modele słuchawek.

Nowy salon Top Hi-Fi & Video Design czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 18 oraz w sobotę od 10 do 14. Zainteresowani mogą skontaktować się z pracownikami sklepu pod adresem szczecin@tophifi.pl oraz telefonicznie: 91 422 70 03.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław