Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

System dokujący do iPoda/iPhona Yamaha YID-W10

YID-W10 jest bezprzewodowym systemem dokującym umożliwiającym podłączenie iPoda/iPhona. To niewielkie urządzenie wyposażone jest w technologię AirWired, wykorzystującej bezstratną (nieskompresowaną) transmisję sygnału. Dzięki temu YID-W10 dostarcza bezprzewodowy dźwięk w jakości, która jest tak samo wysoka jak w przypadku połączenia przewodowego. Ponadto system dokujący zapewnia idealną synchronizację pomiędzy dźwiękiem i obrazem podczas oglądania filmów. System dokujący Yamahy kompatybilny jest z następującymi iUrządzeniami: iPhone, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPod (5. generacji), iPod classic, iPod nano, iPod touch.

Marka: Yamaha

YID-W10

Cena promocyjna 499 zł Normalna cena 849 zł
/ sztuka

Produkt obecnie niedostępny

Prosimy o kontakt

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 25 zł

Sprawdź szczegóły

Yamaha YID-W10 to bezprzewodowy system dokujący przeznaczony do współpracy z iPodem/iPhonem. Urządzenie wykorzystuje technologię AirWired, która gwarantuje maksymalną jakość dźwięku i umożliwia idealną synchronizację pomiędzy dźwiękiem i obrazem podczas oglądania filmów. 

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: