Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Małe podkładki pod kolce Atacama

Projektanci firmy Atacama opracowali specjalne podkładki pod kolce, na których ustawiane są kolumny głośnikowe. Podkładki HD-S mają średnicę 20 mm i wykonane są ze stopu miedzi i cynku. Ich użytkowanie ułatwia specjalne wgłębienie wydrążone w górnej powierzchni. Zabieg ten eliminuje ryzyko przesuwania się kolców po powierzchni podkładek. Chroni to przed możliwością przypadkowego uszkodzenia podłoża, na którym zostaną ustawione kolumny głośnikowe.

Swoją stabilność podkładki zawdzięczają specjalnemu materiałowi E.P.D.M. Ta antypoślizgowa membrana znajduje się na spodniej stronie podkładek i ogranicza możliwość przypadkowego przesuwania się po podłożu. Wersja HD-S doskonale sprawdza się przy większości kolumn oraz podstawek głośnikowych i szafek hi-fi, których maksymalna waga rozłożona na wszystkie cztery kolce sięga 70 kg.

Podkładki, które dostarcza Atacama, mogą być wykorzystywane przy ustawianiu dowolnych kolumn głośnikowych. Wersja HD-S sprawdza się także w przypadku podstawek głośnikowych Atacama. Użytkownicy ciężkich głośników i podstawek, a także przy miękkich materiałach podłoża, np. drewnie sosnowym, powinni zastosować większe i wytrzymalsze podkładki HD-L.

Komplet zawiera 4 szt. podkładek do jednej kolumny głośnikowej

Katalog

Inne

Marka: Atacama

Podkładki pod kolce małe

As low as 169 zł
/ komplet

Wysyłka: w ciągu 24h

Sprawdź szczegóły

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: już za godzinę

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 8 zł

Sprawdź szczegóły

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Polecane Produkty

Podobne produkty

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: