Marka: Audio-Technica

ATR6550X

259 zł

Produkt obecnie niedostępny

Prosimy o kontakt

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 13 zł

Sprawdź szczegóły

Audio-Technica ATR6550X

ATR6550x to mikrofon kierunkowy, który gwarantuje wyraźny i zrozumiały odbiór z bliska z i z daleka. Za pomocą przełącznika na obudowie mikrofonu użytkownik może bez trudu zmienić ustawienie z „Szeroko” na „Daleko”. W trybie „Szeroko” – właściwym przy bliskim i średnim zasięgu – ATR6550x funkcjonuje jak klasyczny kondensator kardioidalny, skupiając odbiór na wybranym źródle dźwięku, równocześnie blokując dźwięki docierające z tyłu i z boków. Zmiana na tryb „Daleko” powoduje zwężenie z wzoru biegunowego do superkardioidalnego, zwiększając w ten sposób kierunkowość, aby odbierać dźwięk z daleka, przy jednoczesnym eliminowaniu hałasu otoczenia, takiego jak ruch uliczny, systemy wentylacyjne, pogłos pomieszczenia czy mechanicznie sprzężone wibracje.

Projektanci przygotowali ATR6550 z myślą o współpracy z kamerami. Mikrofon został wyposażony w uchwyt do „gorącej” stopki kamery i ma na stałe podłączony kabel, który można wpiąć do wejścia mikrofonowego 3,5 mm w kamerze. Ponadto w zestawie znajdują się m.in. zacisk stojaka mikrofonu oraz piankowa osłona przeciwwietrzna.

Specyfikacja Audio-Technica ATR6550X

Opinie o Audio-Technica ATR6550X

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: