Audio-Technica ATR2500-USB

 

Audio-Technica ATR2500-USB to pojemnościowy mikrofon dookólny z dużą membraną doskonały do podcastingu, domowego studia nagraniowego, nagrywania w terenie i użycia głosu lektora. Urządzenie to podłącza się bezpośrednio do komputerowego portu USB i można z łatwością powiązać je z ulubionym oprogramowaniem do nagrywania. Model ATR2500-USB wyposażony został w wejście USB do nagrywania dźwięku na komputerze, wysokiej jakości przetwornik analogowo-cyfrowy (16 bitów, częstotliwość próbkowania 44.1/48 kHz) odpowiadający za zachowanie doskonałej wierności dźwięku oraz wyjście słuchawkowe z kontrolą poziomu do monitorowania. Z kolei kardioidalna charakterystyka ogranicza możliwość przechwytywania niepożądanych dźwięku dochodzących z boków i tyłu mikrofonu.

 

Projektanci umieścili regulację poziomu głośności z przodu mikrofonu, co ułatwia obsługę ATR2500-USB, natomiast metalowa konstrukcja urządzenia zwiększa jego trwałość. Mikrofon kompatybilny jest z systemami Windows oraz Mac i dzięki lekkiej membranie gwarantuje doskonałą odpowiedź częstotliwościową. Niski poziom szumów własnych sprawia, że ATR2500-USB świetni nadaje się do cyfrowego sprzętu rejestrującego. Całości dopełnia obrotowy, gwintowany uchwyt do statywu. Tym samym urządzenie można przymocować do statywu dostarczanego wraz z mikrofonem lub do innego konwencjonalnego statywu mikrofonowego.

Specyfikacja Audio-Technica ATR2500-USB

Opinie o Audio-Technica ATR2500-USB

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: