Marka: IsoTek

EVO3 Syncro UNI

2 699 zł
/ sztuka

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0%

Sprawdź szczegóły

EVO3 Syncro UNI

Syncro Uni zawiera unikalną elektronikę z redukcją napięcia stałego, która ponownie równoważy falę sinusoidalną sieci w celu radykalnego zmniejszenia / wyciszenia szumu transformatora. Ten wyrafinowany produkt może być używany niezależnie dla pojedynczego komponentu lub w połączeniu z innym urządzeniem filtrującym IsoTek jako opcja rozbudowy aby zapewnić w pełni zrównoważoną falę sinusoidalną we wszystkich gniazdach wyjściowych.

EVO3 Syncro UNI

  • Zmniejsza / eliminuje buczenie transformatora, zastępując falę sinusoidalną sieci na linii bez napięcia
  • Usuwa szkodliwe napięcie stałe poprzez ponowne zrównoważenie fali sinusoidalnej
  • Posrebrzany wewnętrzny przewód miedziany OCC (Ohno Continuous Cast).\
  • Wirtualny dielektryk powietrzny wykorzystujący teflonowy mostek FEP, co zapewnia obojętną chemicznie i bardzo niską stałą dielektryczną w szerokim zakresie częstotliwości
  • Może być stosowany ze wszystkimi rodzajami kabli zasilających

EVO3 Syncro UNI

Syncro Uni został zaprojektowany jako „filtr wstępny” i może być używany z dowolnym kablem zasilającym i kondycjonerem sieci. Urządzenie pobiera prąd z sieci elektrycznej i koryguje przebieg przed filtrowaniem zanieczyszczeń, na przykład RFI (zakłócenia częstotliwości radiowej) i EMI (zakłócenia elektromagnetyczne).

Syncro Uni, umieszczony w stalowo-aluminiowej obudowie, zawiera unikatową elektronikę z redukcją napięcia stałego, która ponownie równoważy falę sinusoidalną sieci na linii zerowej, aby radykalnie zmniejszyć / wyciszyć szum transformatora. Obwód synchronizuje zasilanie sieciowe, aby zapewnić idealnie symetryczną falę sinusoidalną, która zapewnia również znaczną poprawę brzmienia, gdy jest używana z dowolnymi komponentami hi-fi. Syncro Uni wykorzystuje lity posrebrzany wewnętrzny przewód miedziany OCC (Ohno Continuous Cast) i wykorzystuje technologię VAD (Virtual Air Dielectric) firmy IsoTek.

 

Recenzje:

„Zaskakujące jest to, ile zakłóceń znosimy w dźwięku, szczególnie gdy rozwiązanie problemu jest tak łatwe. Podłączasz EVO3 Syncro Uni pomiędzy system i siecią i szum znika. Poziom hałasu obniża się prawie za każdym razem, a dźwięk staje się czystszy i bardziej dynamiczny przez większość czasu. ”

Hi-FI + KABEL ZASILAJĄCY ROKU, grudzień 2019

 

„EVO3 Syncro Uni to idealne wprowadzenie do IsoTek, ponieważ nie powoduje prawie żadnych zakłóceń w istniejącym systemie (z wyjątkiem zakupu jednego dodatkowego przewodu zasilającego) i oferuje zauważalny i powtarzalny wzrost wydajności.”

Hifi + sierpień 2019

 

„Dzięki EVO3 Syncro Uni… od razu jestem świadomy wzrostu przestrzenności wokół instrumentu… wokale są bardziej przejrzyste, a potężny bas ma mocniejszy uderzenie. Jest to skuteczny dodatek do mojej konfiguracji. ”

Hi-Fi Choice - wysoce zalecane, listopad 2018

 

Specyfikacja techniczna:

Przewodniki:  Posrebrzane przewodniki miedziane OCC

Izolator: powietrzny - Virtual Air Dielectric (VAD)

Wejście zasilania: 10A IEC C14 lub 16A IEC C20

Napięcie sieciowe:  100–240 V AC

Częstotliwość sieci: 50–60 Hz

Wymiary: 75 x 70 x 215 mm (szer. X wys. X gł.)

Waga: 1,1 kg

Specyfikacja IsoTek EVO3 Syncro UNI

Opinie o IsoTek EVO3 Syncro UNI

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: