Moduł do wzmacniaczy zintegrowanych NAD C 356BEE i NAD C 375BEE

MDC MT 1 Media Tuner to innowacyjny moduł, dzięki któremu wzmacniacze zintegrowane NAD C 356BEE i C 375BEE zyskają całkowicie nowe funkcje. Wystarczy zamontować moduł w slocie portu MDC, aby wzbogacić urządzenia o możliwość strumieniowania cyfrowej muzyki oraz dostęp do radia internetowego vTuner™, które zapewnia dostęp do tysięcy stacji radiowych i podcastów z całego świata. Układ przetwornika cyfrowo-analogowego został opracowany przez projektantów NAD-a i gwarantuje ciepłe brzmienie muzyki, które tak bardzo lubią melomani. Ponadto moduł obsługuje łączność bezprzewodową Wi-Fi i jest klientem UPnP, co czyni go najłatwiejszym i najlepiej brzmiącym sposobem na przesyłanie muzyki z dysku NAS wprost do wzmacniacza C 356BEE lub C 375BEE. Instalując moduł MDC MT 1 można dodatkowo zyskać możliwość podłączenia wzmacniaczy do swojej bezprzewodowej sieci multi-room. Łatwość obsługi gwarantuje bezpłatna aplikacja NAD Media Tuner, dostępna dla urządzeń z systemem Android lub Apple iOS.

Specyfikacja NAD MT 1

Opinie o NAD MT 1

5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(1 ocena)

 • 5 1
 • 4 0
 • 3 0
 • 2 0
 • 1 0

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

1 opinia

 1. Janek

  Ocena:
  Ocena: 5
  Jeśli chcesz korzystać z serwisu vTuner (platforma agregująca wiele serwisów broadcastowych, głównie radia) na wzmacniaczach C 356BEE i C 375BEE to zakup obowiązkowy. Nie kosztuje majątku w stosunku do oferowanej funkcjonalności. Oprócz vTunera dodaje funkcjonalność UPNP, można puszczać dzięki temu streaming w sieci lokalnej. Obsługa aplikacją z telefonu. Prościej już się nie da :)

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: