NAD MDC AM 17

Moduł MDC rozszerzający funkcjonalność urządzeń NAD o obsługę systemu Dolby Atmos.

Urządzenie wykorzystujące przełomową architekturę MDC, która pozwala na rozbudowę urządzeń NAD wraz z postępem technologii lub rozwojem potrzeb użytkownika. Moduł AM17 dodaje do urządzeń NAD możliwość przestrzennej reprezentacji brzmienia w standardzie Dolby Atmos.  

Urządzenie obsługuje bezstratne formaty DTS TrueHD, HD oraz Neo:6 oraz zapewnia wsparcie dla formatu DTS X w formie planowanego uaktualnienia.

Zgodność ze standardem 7.1.4 i systemem Dirac Live

Mimo iż działa w środowisku 7.1, moduł NAD pozwala na obsługę standardu 7.1.4. Jest to możliwe dzięki czterem kanałom wyjść liniowych, służącym do podłączenia dodatkowych wzmacniaczy zewnętrznych. Urządzenie bez problemu radzi sobie również ze standardem 5.1.2 w oparciu o wewnętrzną amplifikację.

AM17 wspiera również system kalibracji dźwięku Dirac Live, który wydatnie podnosi czystość brzmienia i przejrzystość reprodukcji dźwięku. oraz Efekt to idealnie czyste brzmienie, doskonale słyszalne w każdym punkcie pomieszczenia.

Specyfikacja NAD MDC AM 17

Opinie o NAD MDC AM 17

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: