Akcesoria Hi-Fi

Mojo + Mojo Cable Pack

Marka
Chord
Kategoria
Akcesoria Hi-Fi
Mojo
Mojo Cable Pack
Mojo Cable Pack
Mojo Cable Pack
2 528
komplet
1x

Mojo

Chord Przetworniki C/A
1x

Mojo Cable Pack

Chord Akcesoria Hi-Fi

Porównywarka 0
Dostępność:
Dostępny natychmiast
Umów się na prezentację

Z przyjemnością zaprezentujemy możliwości dźwiękowe poszczególnych urządzeń, podczas indywidualnie przygotowanej prezentacji w wybranym salonie.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a będzie nam miło zarezerwować salę odsłuchową i przygotować odpowiedni system.

Termin prezentacji potwierdzimy mailem lub telefonicznie.

Chord Mojo

Kompaktowy i wyrafinowany brzmieniowo – Chord Mojo należy do grona najlepszych i najbardziej zaawansowanych urządzeń przenośnych na rynku. Model ten łączy w sobie funkcję przetwornika c/a oraz wzmacniacza słuchawkowego. Wykorzystując doświadczenie, które projektanci zdobyli podczas opracowywania modelu Hugo, konstruktorzy jeszcze bardziej przesunęli granice miniaturyzacji. Efektem jest zachwycająco prosty w obsłudze i gwarantujący wysoką jakość dźwięku przenośny sprzęt, który dostarcza to, co najważniejsze – piękny dźwięk muzyki.


Chord Mojo

Dowiedz się więcej o Chord Mojo

 

Przejściówki Mojo Cable Pack

Wzmacniacz słuchawkowy/przetwornik c/a Chord Mojo jest jedną z najbardziej zaawansowanych konstrukcji w swojej klasie. W połączeniu z akcesoryjnym zestawem Mojo Cable Pack urządzenie to staje się prawdziwie wszechstronnym produktem, który może współpracować z niemal dowolnym sprzętem audio. Samo podłączenie urządzeń zajmuje zaledwie kilka sekund.

W przypadku modelu Chord Mojo kluczem do sukcesu jest jego elastyczność, która przejawia się w łatwości współpracy z niemal dowolnym sprzętem audio. Jedynym ograniczeniem, z jakim można spotkać się podczas próby łączenia urządzeń, jest brak przewodu z odpowiednimi złączami. Ten problem rozwiązuje specjalnie przygotowany zestaw przejściówek Mojo Cable Pack, który obejmuje najbardziej nietypowe interkonekty.

Zestaw Mojo Cable Pack jest niezwykle rozbudowany i obejmuje aż osiem różnorodnych złączy. Wśród nich znajdują się m.in. przejściówka do słuchawek (3,5 mm-6,3 mm), kabel mikro USB-mikro USB OTG, kabel optyczny, kabel 3,5 mm-złącze optyczne. Oczywiście w zestawie dostarczany jest również przewód USB umożliwiający ładowanie urządzenia, a także specjalne gumowe opaski.

Tak ogromna różnorodność złączy nie tylko gwarantuje maksymalną elastyczność przy podłączaniu różnorodnego sprzętu, ale pozwala także na zwiększenie funkcjonalności innych urządzeń firmy Chord. Mojo Cable Pack może być wykorzystywany przez różnorodne urządzenia cyfrowe, np. model Hugo – większego brata Mojo. 

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław