Odbiornik bluetooth Peachtree Audio BT1

Odbiornik Bluetooth Peachtree Audio BT1 pozwala na bezproblemowe, łatwe streamowanie muzyki ze smartfonu, tabletu, czy każdego urządzenia wyposażonego w technologię Bluetooth. Współpracuje zarówno z urządzeniami wyposażonymi w system operacyjny iOS oraz Android. Dzięki BT1 możesz cieszyć się muzyką z serwisów muzycznych takich jak: Spotify, Wimp, Pandora czy Tune In Radio.


Niezwykła wydajność

BT1, jest urządzeniem które oferuje niezwykłą wydajność. To więcej niż zwykły odbiornik Bluetooth. Wyposażony został w technologię  Bluetooth aptX®, która umożliwia przesyłanie muzyki w wysokiej rozdzielczości bez jakichkolwiek strat. W przeciwieństwie do wielu tego typu urządzeń, które są dostępne na rynku BT1 wykorzystuje czystą cyfrową ścieżkę sygnału oraz najwyższej jakości komponenty cyfrowe, takie jak przetwornik cyfrowo-analogowy Wolfson® oraz dwustopniowe zasilanie, dzięki któremu osiągnięto czysty bezstratny sygnał.

Optymalizacja ustawienia odbiornika BT1

Poza słyszalnymi aspektami przemawiającymi za urządzeniem BT1 jego dodatkowym atutem jest budowa. Wysokiej jakości materiały oraz kompaktowe rozmiary umożliwiają umiejscowienie go w niemal dowolnym miejscu wokół urządzenia sprawiając iż jest to doskonały partner dla rozbudowy istniejącego systemu. Jest to cecha niezwykle przydatna w przypadku systemów audio ustawionych w dedykowanych meblach AV gdzie liczy się każdy centyment powierzchni. Dzięki prawidłowemu ustawieniu odbiornika Bt1 maksymalnie zwiększamy jego zasięg.

Wejście USB

Urządzenie Peachtree Audio BT1 jest idealnym partnerem dla wszystkich wzmacniaczy zintegrowanych. Doskonale współpracuje z urządzeniami Peachtree Audio takimi jak Nova65SE, Nova125SE, Nova220SE. Dzięki dołączonemu do zestawu przewodowi USB możemy w łatwy sposób rozbudować istniejący system o funkcje bezprzewodowe. Wystarczy podłączyć BT1 do gniazda USB wzmacniacza zintegrowanego Peachtree Audio i już możemy cieszyć się muzyką z naszego smar fonu. Przy podłączeniu w powyższej konfiguracji możesz zapomnieć o BT1 ponieważ pracuje on w sposób zsynchronizowany ze wzmacniaczem zintegrowanym.

Urządzenie dostępne w sieci specjalistycznych salonów audio Top Hi-Fi & Video Design.

Specyfikacja Peachtree Audio BT1

Opinie o Peachtree Audio BT1

4
Ocena:
Średnia ocen: 4

(1 ocena)

 • 5 0
 • 4 1
 • 3 0
 • 2 0
 • 1 0

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

1 opinia

 1. Robik

  Ocena:
  Ocena: 4
  Używam od roku do podłączenia Nova65SE.
  Plusy:
  *DAC produkcji Wolfson
  * obsługa AptX od Qualcoma
  Minusy:
  *brak obsługi AptX HD

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: