803S to największy z modeli serii, wyposażonych w głośnik wysokotonowy z aluminiową kopułką, który został ulepszony poprzez wprowadzenie nowego typu zawieszenia, lepiej unifikującego sie z pracą kopulki. Takie rozwiązanie umożliwiło poszerzenie pasma przenoszenia głośnika w dolnych częstotliwościach, pozwalając na zastosowanie jednoelementowej zwrotnicy.

Głośnik wysokotonowy, który dla uzyskania znakomitej klarowności wyposażony został w zwężającą się tube, dla optymalnej dyspersji zamocowany został oddzielnie na górze glównej obudowy kolumny.

Niezwykła płynność, z jaką pasmo wysokotonowe przechodzi w obsługiwany przez przetwornik FST™ zakres średniotonowy, zapewnia uzyskanie solidnej, trójwymiarowej sceny dźwiękowej. Pasmo niskotonowe obsługiwane jest przez dwa 180mm (7 calowe) głośniki z membrana Rohacel®. Ich praca uzupełniona została skierowanym do przodu wylotem Flowport™, zapewniającym płynne przepływanie strumienia powietrza, co zapewnia wyższą dynamikę oraz eliminacje szumów turbulencyjnych.

Specyfikacja Bowers & Wilkins 803S

Opinie o Bowers & Wilkins 803S

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: