Marka: Devialet

2x Phantom Reactor 600

 

2x Devialet Phantom Reactor 600

Inżynierowie Devialeta już nie raz udowodnili, że posiadają wiedzę i umiejętności, które niemalże naginają prawa akustyki. Teraz stworzyli ultra-kompaktowy domowy system dźwiękowy zapewniający prawdziwy dźwięk hi-fi, bez względu na poziom głośności. A to wszystko z obudowy o pojemności niecałych trzech litrów! Kolejna mała, aczkolwiek znacząca rewolucja. Poczuj fizycznie dźwięk na własnej skórze. Urządzenie tak zaskakujące, że nie będziesz wiedział co Cię uderzyło! Przekraczanie kolejnych granic stało się faktem…

Devialet Phantom Reactor

Dźwięk, który poczujesz całym ciałem

Devialet Phantom Reactor to niespotykana do tej pory w systemach audio ekstremalnie skondensowana porcja zaawansowanej technologii. Ten głośnik składa się z 981 elementów chronionych przez ponad 100 patentów. Pasmo przenoszenia od 18 Hz do 21 kHz, dzięki czemu usłyszysz każdy dźwięk z fenomenalną czystością, precyzją i bogactwem detali, a do tego całkowity brak zniekształceń i szumu tła, gwarantujący niesamowitą jakość brzmienia, nawet przy wysokich poziomach głośności. Ultra-niskie częstotliwości sięgają poza spektrum ludzkiego słuchu. Teraz możesz poczuć bas całym swoim ciałem, niezależnie od poziomu głośności. Z kolei wysoka moc i precyzja zapewniają, że wokale i instrumenty wybrzmiewają nieskazitelnie czysto trafiając w punkt.

Devialet Phantom Reactor

Unikatowe rozwiązania techniczne

Fundamentem, na którym opierają się niesamowite możliwości tego ultra-kompaktowego głośnika, są autorskie rozwiązania techniczne, znane z dotychczasowych modeli Phantoma: ADH®, SAM®, HBI®, a także nowa ACE™.

Pierwsza z nich, ADH® (Analog Digital Hybrid), łączy wyrafinowanie i najlepsze cechy analogowej klasy A z mocą i kompaktowością cyfrowej klasy D. To połącznie gwarantuje niezrównaną klarowność i przejrzystość, bez względu na poziom głośności.

System aktywnego dopasowania głośników SAM® (Speaker Active Matching) zapewnia niewiarygodną wierność brzmienia, także dynamicznych przejść, gwarantując precyzję oraz dokładność rytmu i tempa muzyki oraz wierność oryginalnemu nagraniu zarejestrowanemu w studiu.

HBI® (Heart Bass Implosion) to jedyny w swoim rodzaju system, który pozwala ultra-kompaktowemu Phantomowi Reactor dostarczyć niewiarygodnie niski bas, wykraczający poza ograniczenia ludzkiego słuchu. Przygotuj się na infradźwięki, które możesz poczuć w kościach.

Ostatnie z rozwiązań, ACE™ (Active Cospherical Engine), to technologia, która opierając się na zasadzie pulsującej sfery Olsona optymalizuje sposób powstawania i rozchodzenia się fal dźwiękowych, pozwalając uzyskać perfekcyjnie zrównoważony dźwięk w dowolnym miejscu w pokoju.

Devialet Phantom Reactor

Otwarty na wszelkie wątpliwości

Mimo swoich ultra-kompaktowych rozmiarów, Phantom Reactor jest w pełni kompatybilny z najnowszymi rozwiązaniami. Łączność bezprzewodowa Bluetooth i Wi-Fi, obsługa AirPlay®, UPnP i Spotify Connect, złącza optyczne  czy analogowe – głośnik posiada wszystko, co zapewnia bezproblemowy  dostęp do muzyki. Instalacja i konfiguracja głośnika jest niezwykle łatwa. Wystarczy połączyć urządzenie z domową siecią Wi-Fi, aby cieszyć się dostępem do wszystkich twoich ulubionych serwisów muzycznych online, przy zachowaniu najwyższej jakości dźwięku.

Jeden głośnik to za mało? Stwórz stereo łącząc dwa Phantomy Reactor

Phantom Reactor na nowo wyznacza poziom możliwości głośnika bezprzewodowego. Unikatowa sferyczna architektura akustyczna zapewnia najszerszą możliwą scenę dźwiękową z jednego urządzenia. Według zapewnień producenta w 2019 r., po zainstalowaniu aktualizacji, znacząco zwiększy się funkcjonalność urządzeń  polegająca na możliwości łączenia ich w pary tworząc prawdziwy, nowoczesny system stereo. Z podwojoną mocą, ten stereofoniczny zestaw zapewnia jeszcze szerszą scenę dźwiękową, pozwalając w pełni zanurzyć się w pięknym, naturalnym i emocjonującym dźwięku.

Łatwa obsługa z poziomu aplikacji

Potężna moc, jaką dostarcza Phantom Reactor, wymaga pełnej kontroli. Z myślą o tym modelu Devialet opracował nową aplikację – inteligentne i intuicyjne rozwiązanie, które pozwala sterować odtwarzaniem muzyki. Dotykowe sterowanie wykorzystywane w aplikacji zapewnia wysoką precyzję sterowania głośnością i zapewnia dostęp do wszystkich funkcji głośnika. Ponadto, dzięki regularnym aktualizacjom oprogramowania, Phantom Reactor jest w pełni przygotowany na to co przyniesie przyszłość.

Akcesoria

Devialet Reactor, to wspaniały przykład doskonałej inżynierii, który pełnię swojego piękna – zarówno designu, jak i brzmienia - zaprezentuje najlepiej na dedykowanym dla niego trójnogu. Odpowiednio zaprezentowany Devialet Reactor z pewnością stanie się ozdobą każdego pomieszczenia, a specjalny mechanizm zabezpieczający zapewnia mocne i stabilne oparcie, więc możesz bawić się przy muzyce tak jak lubisz, bez obaw o stabilność Twojego głośnika. Możesz również zabrać Devialet Reactora ze sobą i rozkręcić za jego pomocą imprezę i znajomych, dzięki eleganckiej torbie dedykowanej tylko temu modelowi, dostępnej w trzech ekstrawaganckich kolorach: Mercury Grey, Neptun Blue i Jupiter Orange.

Producent oferuje specjalny program rozszerzonej gwarancji o nazwie Devialet Care. Rozszerza on ochronę gwarancyjną do 3 lat.

Specyfikacja Devialet 2x Phantom Reactor 600

Phantom Reactor 600
Moc wzmacniacza600
Pasmo przenoszenia18 - 21 000 Hz
WiFiTak
AirPlayTak
BluetoothTak
Port USBNie
Wbudowany dockNie
Rodzaj złączaBrak
Wejście analogoweNie
Wejście cyfroweOptyczne
PilotNie
Wymiary (S x W x G) mmobjętość: 3l
Waga kg4.3

Opinie o Devialet 2x Phantom Reactor 600

5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(1 ocena)

 • 5 1
 • 4 0
 • 3 0
 • 2 0
 • 1 0

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

1 opinia

 1. Miłosz

  Ocena:
  Ocena: 5
  Super alternatywa dla wszelkiej maści soundbarów. Dźwiękowo kładą na łopatki każdy soundbar, nawet te topowe modele. Muzykę odtwarzam tylko i wyłącznie "z chmury". TV mam podłączone po bluetooth i także działa bez zarzutu. Szkoda tylko, że większe modele Phantomów nie są produkowane w kolorze czarnym, bo już stałyby u mnie.

Nowsze produkty

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: