Systemy mini


Systemy mini to sprzęt audio, który zadowoli nie tylko miłośników minimalizmu. Urządzenia te z jednej strony uatrakcyjniają wizualnie pomieszczenie, w którym stoją, z drugiej łączą funkcjonalność z możliwie najlepszym brzmieniem. Te wszechstronne konstrukcje umilają czas muzyką, która w zależności od wybranego modelu może płynąć z odtwarzacza CD, tunera FM lub DAB+, pamięci USB czy też urządzenia przenośnego z Bluetooth lub AirPlay. Do najbardziej zaawansowanych systemów można także podłączyć telewizor lub konsolę do gier, a samymi urządzeniami sterować za pomocą pilota lub smartfonu bądź tabletu z zainstalowaną specjalną aplikacją. 

Coraz częściej standardem w przypadku systemów mini staje się kompatybilność z plikami wysokiej rozdzielczości, m.in. FLAC, a nawet studyjnymi formatami DSD. Producenci coraz chętniej wzbogacają swoje modele o możliwość pracy w ramach systemu multiroom, dzięki czemu biorą udział w nagłośnieniu kilku pomieszczeń, a nawet całego domu.

Szeroka oferta dostępnych modeli pozwala wybrać urządzenie dopasowane do potrzeb użytkownika. Wymagający melomani mogą zdecydować się na maksymalnie dopracowane konstrukcje z rozstawianymi kolumnami głośnikowymi. Systemy te idealnie sprawdzają się w małych i średniej wielkości pomieszczeniach, a swoimi możliwościami śmiało mogą konkurować z klasycznymi zestawami hi-fi. Na przeciwległym biegunie znajdują się modele, które mimo niedużej obudowy wyposażone są w odtwarzacz CD, radio, głośniki, a nawet gramofon. Urządzenia te łączą niewielkie, kompaktowe rozmiary z łatwym dostępem do wszystkich wykorzystywanych obecnie źródeł dźwięku.

Porównywarka 0
Filtry
Cena
Producent
3 299 zł
2 879
komplet

Yamaha MCR-N670 to elegancki system hi-fi z serii PianoCraft. W skład zestawu wchodzi wzmacniacz zintegrowany, sieciowy odtwarzacz CD i kolumny głośnikowe. MCR-N670 dostarcza wysokiej jakości dźwięk i obsługuje łączność bezprzewodową Bluetooth, AirPlay i Wi-Fi.

3 499 zł
3 099
komplet

Yamaha MCR-N670D to elegancki system hi-fi z serii PianoCraft. W skład zestawu wchodzi wzmacniacz zintegrowany, sieciowy odtwarzacz CD i kolumny głośnikowe. MCR-N670D dostarcza wysokiej jakości dźwięk, obsługuje radio cyfrowe DAB+ i łączność bezprzewodową Bluetooth, AirPlay i Wi-Fi.  

4 549 zł
3 899
komplet

Yamaha MCR-N870 to najwyższej klasy system hi-fi z serii PianoCraft. MCR-N870 dostarcza wysokiej jakości dźwięk, obsługuje funkcje sieciowe i łączność bezprzewodową Bluetooth, AirPlay oraz Wi-Fi i wyposażony jest w przetwornik C/A USB z obsługą plików DSD 5,6 MHz.

4 749 zł
4 099
komplet

Yamaha MCR-N870 to najwyższej klasy system hi-fi z serii PianoCraft. MCR-N870 dostarcza wysokiej jakości dźwięk, obsługuje funkcje sieciowe i łączność bezprzewodową Bluetooth, AirPlay oraz Wi-Fi i wyposażony jest w przetwornik C/A USB z obsługą plików DSD 5,6 MHz.

TEAC HR-S101

TEAC
Systemy mini
Cena na telefon

HR-S101 to system mini przystosowany do obsługi dźwięku wysokiej rozdzielczości. Zestaw składa się ze wzmacniacza zintegrowanego z wbudowanym przetwornikiem C/A USB oraz pary podstawkowych kolumn głośnikowych. Funkcjonalność systemu zwiększa bezprzewodowa łączność Bluetooth aptX®. 

Prosimy o kontakt

TEAC HR-X101

TEAC
Systemy mini
2 999
komplet

HR-X101 to przedstawiciel nowej generacji systemów mini. Zestaw składa się z amplitunera CD i podstawkowych kolumn głośnikowych. HR-X101 obsługuje pliki w rozdzielczości do 192 kHz/24 bity i wyposażony jest w Bluetooth aptX. Funkcjonalność systemu zwiększają tuner FM i cyfrowy port USB

Prosimy o kontakt

TEAC HR-X101DAB

TEAC
Systemy mini
3 299
komplet

HR-X101DAB to przedstawiciel nowej generacji systemów mini. Zestaw składa się z amplitunera CD i podstawkowych kolumn głośnikowych. HR-X101 obsługuje pliki w rozdzielczości do 192 kHz/24 bity i wyposażony jest w Bluetooth aptX. Funkcjonalność systemu zwiększają tunery, cyfrowy DAB+ i analogowy FM, oraz port USB.

Prosimy o kontakt

Yamaha ISX-803

Yamaha
Głośniki bezprzewodowe
2 899
sztuka

Yamaha ISX-803 to system muzyczny łączący w sobie odtwarzacz CD, radio FM i cztery głośniki. Funkcjonalność urządzenia zwiększają wbudowane technologie Bluetooth aptX i NFC oraz port USB pozwalający odtwarzać pliki MP3 i WMA. Obsługę urządzenia ułatwia wyświetlacz i kompatybilność z aplikacją DTA Controller. 

Prosimy o kontakt

TEAC LP-R500 (czarny)

TEAC
Systemy mini
1 999
sztuka

Uniwersalny urządzenie łączące w jednej obudowie różnorodne źródła dźwięku, takie jak gramofon TEAC LP-R500, magnetofon, nagrywarkę CD i radio, a także wzmacniacz 2 x 3,5 W o dwa pełnozakresowe głośniki. Funkcjonalność LP-R500 zwiększają pilot zdalnego sterowania, wyświetlacz i wyjście słuchawkowe.

Prosimy o kontakt

TEAC LP-R550USB

TEAC
Gramofony
2 499
sztuka

TEAC LP-R550USB to niezwykle wszechstronna konstrukcja, która w jednej obudowie łączy gramofon, magnetofon kasetowy, tuner FM/AM i odtwarzacz płyt kompaktowych.

Prosimy o kontakt

TEAC MC-D800

TEAC
Gramofony
1 699
komplet

TEAC MC-D800 to wyjątkowy system audio. Zapewnia on dostęp do różnorodnych źródeł dźwięku – od płyt gramofonowych, przez odtwarzacz płyt CD, aż do najnowszych smartfonów – a przy tym obsługuje Bluetooth. Urządzenie współpracuje z rozstawianymi, kompaktowymi kolumnami głośnikowymi. 

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław