Zestawy stereo

NAD C725BEE + Bowers & Wilkins 685 S2

Marka
NAD
Kategoria
Zestawy stereo
5 097
6 197 zł

Porównywarka 0
Dostępność:
Prosimy o kontakt
Umów się na prezentację

Z przyjemnością zaprezentujemy możliwości dźwiękowe poszczególnych urządzeń, podczas indywidualnie przygotowanej prezentacji w wybranym salonie.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a będzie nam miło zarezerwować salę odsłuchową i przygotować odpowiedni system.

Termin prezentacji potwierdzimy mailem lub telefonicznie.

Amplituner stereo NAD C 725BEE

C 725BEE to amplituner stereofoniczny, w którym wykorzystano wszystkie najnowsze rozwiązania, m.in.: PowerDrive, Distortion Canceling Circuit, BEE Clamp i całkowicie nowy, udoskonalony projekt obwodu. Oparty na wysokoprądowym transformatorze toroidalnym – tego samego typu co stosowany w high-endowej serii Masters – C 725BEE zapewnia ciągłą moc 50 W wyróżniającą się ultraniskimi zniekształceniami. Dzięki znikomym zniekształceniom i dużej mocy urządzenie zapewnia muzyce naturalną jakość – pokazuje najdrobniejsze detale nagrań i w czystej formie prezentuje brzmienie każdego instrumentu i rytm całego zespołu.
 

Niezwykle czuły tuner FM gwarantuje stacjom FM najlepszą możliwą jakość, a system RDS zapewnia dostęp do informacji tekstowych nadawanych przez poszczególne rozgłośnie. Wymagający miłośnicy audycji radiowych mają także dostęp do fal średnich (AM). C 725BEE wykorzystuje ponadto technologię PowerDrive, a dzięki opcjonalnemu modułowi DB 1 pozwala cieszyć się wysokiej jakości cyfrowym dźwiękiem dostępnym w ramach cyfrowej radiofonii DAB. Ten amplituner stereofoniczny może także pochwalić się 7 wejściami liniowymi, krótkimi ścieżkami sygnałowymi, wyjściem dla strefy 2, gniazdem słuchawkowym oraz wyjściem wyzwalacza 12 V i portem RS-232.

Głośniki podstawkowe Bowers & Wilkins 685 S2

Podstawkowy model 685 dzięki swoim kompaktowym wymiarom doskonale sprawdza się w większości pokojów, a za sprawą nowatorskiego głośnika wysokotonowego i dużego przetwornika nisko-/średniotonowego potrafi wypełnić nawet dużą przestrzeń wysokiej jakości brzmieniem.

Model 685 S2 został uhonorowany prestiżową nagrodą brytyjskiego magazynu What Hi-Fi?, zdobywając tytuł Produktu Roku 2014 w kategorii głośników stereo, jako najlepszy głośnik podstawkowy w przedziale £400 - £800.


Odizolowana podwójna kopułka wysokotonowa jest jedną z najważniejszych innowacji i składa się z dwóch oddzielnych kopułek aluminiowych. Wewnętrzna ma wyciętą centralną część i przyklejona jest do tylnej powierzchni zewnętrznej kopułki. W efekcie udało się stworzyć godną uwagi mieszankę lekkości i sztywności. W nowej serii 600 cały zespół głośnika wysokotonowego jest dodatkowo fizycznie oddzielony od obudowy za pomocą amortyzacji w postaci miękkiego żelowego pierścienia.

Model 685 to nieznacznie wyższa i szersza od 686 kolumna podstawkowa. Te zmiany to efekt zastosowania przetwornika nisko-/średniotonowego o średnicy 165 mm, który, tak jak głośnik stosowany m.in. w 686, wykorzystuje kewlarową membranę. Nieznaczna różnica wielkości głośnika i większej obudowy pozwoliła uzyskać znacznie szerszy zakres pasma przenoszenia i wyższą czułość. 

Nowa wersja 685 ma niemal identyczne wymiary jak jej poprzednik, obudowa jest jedynie o 5 mm węższa i o 5 mm wyższa. Mimo tej minimalnej zmiany wymiarów nowa kolumna zyskała atrakcyjniejsze wizualnie proporcje i jednocześnie stała się łatwiejsza w instalacji. Pozostawienie wylotu Flowport na przedniej ściance pozwala ustawić głośnik nawet przy ścianie, a nieco mniejsza szerokość obudowy ułatwia wstawienie kolumny w dość wąskie wnęki. Specjalnie dla kolumn 685 Bowers & Wilkins przygotował także opcjonalne podstawki. Dla wielu użytkowników niewątpliwym atutem 685 będzie także możliwość zastosowania połączenia bi-wiring.

685 S2
Konstrukcja
System 2-drożny
Obudowa Wentylowana z przodu
Dane techniczne
Rekomendowana moc wzmacniacza / Nominalna moc wejściowa 25 W - 100
Przetwornik niskotonowy / nisko/średniotonowy 165 mm,kewlarowa membrana
Przetwornik średniotonowy -
Przetwornik wysokotonowy 25 mm,aluminiowa kopułka Nautilus,izolowany od obudowy
Pasmo przenoszenia 52 Hz - 22.000
Skuteczność 87
Impedancja 8 Ω
Częstotliwość podziału 4000
Ogólne
Wymiary (S x W x G) mm 190 x 345 x 324
Waga kg 6,8
Wersje wykończenia Biały, Czarny
Materiał wykończenia Winyl
C 725BEE
Sekcja wzmacniacza
Moc wyjściowa 2 x 50 W
Impedancja głośników (min) 4
Pasmo przenoszenia 20 Hz - 20.000
Stosunek sygnał/szum 102
Zniekształcenia THD 0,02
Sekcja tunera
Zakresy radiowe AM, FM
Wejścia / wyjścia
Wejścia analogowe RCA
Wejścia cyfrowe Brak
Wejście gramofonowe Nie
Wyjścia RCA
Wyjście słuchawkowe Tak
Sekcja sieciowa
Certyfikat DLNA Nie
Radio internetowe Nie
Bezprzewodowy streaming Nie
Tryb GAPLESS (bez pauz) Nie
Sterowanie aplikacją Nie
WiFi Nie
FLAC, WAV 192/24 Nie
Bluetooth Nie
Dodatkowe funkcje
Tryb Pure Direct Tak
Korekcja tonów Tak
Głośniki A/B Tak
Pilot Tak
Zasilanie
Pobór mocy (standby) ≤ 1,0
Ogólne
Wymiary (S x W x G) mm 435 x 149 x 396
Warunki gwarancji - Warunki gwarancji PDF [90.75K]

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław