Zestawy stereo

Devialet 250 + 802 D3

Kategoria
Zestawy stereo
113 950
komplet
cena on line
1x

Devialet 250

Devialet Wzmacniacze zintegrowane
1x

802 D3

Bowers & Wilkins

Porównywarka 0
Dostępność:
Dostępny
Umów się na prezentację

Z przyjemnością zaprezentujemy możliwości dźwiękowe poszczególnych urządzeń, podczas indywidualnie przygotowanej prezentacji w wybranym salonie.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a będzie nam miło zarezerwować salę odsłuchową i przygotować odpowiedni system.

Termin prezentacji potwierdzimy mailem lub telefonicznie.

Devialet 250 - Audiophile Evolutive System

The ultimate Devialet Expert

Devialet 250 to najbardziej zaawansowana konstrukcja  – bezkompromisowa i stworzona z myślą o najbardziej wymagających melomanach.

Devialet to nie tylko wzmacniacz. Devialet scala wszystie elementy zestawu audio przekazując na Twoje ręce aż 4 urządzenia w jednej jakże pięknej obudowie. Wzmacniacz zintegrowany, przetwornik C/A, przedwzmacniacz gromofonowy oraz streamer. Ponadto Devialet 250 to najwyższej jakości dźwięk, niesamowite parametry pracy urządzenia, unikatowe rozwiązania konstrukcyjne i najwyższej jakości dźwięk. Całości dopełnia nowoczesna, wykonana z aluminium obudowa.

Poza tym Devialet 250 jest inny niż wszystkie produkty, które dotąd poznałeś. Dzięki niemu możesz tworzyć tysiące konfiguracji, które zapewniają najlepsze wrażenia muzyczne.

Dzięki konfiguratorowi on line możesz w sposób niezwykle przyjazny modyfikować parametry pracy urządzenia, ustawienia posiadanej wkładki gramofonowej czy moc wyjściową. Nikt inny nie oferuje tak wiele! Z Devialet na nowo odkryjesz swoje ulubione utwory.


Wolnostojące kolumny głośnikowe Bowers & Wilkins 802 D3

Studyjna jakość w domowych warunkach – kolumny głośnikowe Bowers & Wilkins 802 D3 wprowadzają nowy, niespotykany dotychczas poziom wierności brzmienia. Te high-endowe kolumny prezentują głębię i szczegóły w muzyce, o których istnieniu nie wiedziałeś. Diamentowe kopułki wysokotonowe idealnie współpracując z nowo opracowaną membraną Continuum, gwarantując naturalny, zachwycający dźwięk. To także zasługa pozostałych, rewolucyjnych zmian, których jedynym celem było dalsze udoskonalenie czystości i naturalności brzmienia.

Kolumny głośnikowe 802 D3 dostarczają zapierający dech w piersiach dźwięk w całym zakresie częstotliwości. Diamentowa kopułka wysokotonowa i najnowsza membrana Continuum, doskonalsza niż dotychczas stosowana z kewlaru, zapewniają doskonały wgląd w obraz muzyczny, a głośniki niskotonowe z membranami Aerofoil dostarczają potężny bas. Oczywiście projektanci zastosowali również już wcześniej stosowane przez Bowers & Wilkins rozwiązania, m.in. system Flowport oraz głośnik wysokotonowy odizolowany od pozostałej części obudowy. Na szczególną uwagę zasługują także przeprojektowany system Matrix oraz nowatorski cokół, który dzięki temu, że wyposażony jest zarówno w rolki, jak i w kolce, w porównaniu z poprzednią serią gwarantuje niezrównaną wygodę użytkowania. 

Wysoka jakość dźwięku modelu 802 D3 to m.in. zasługa zastosowanych rozwiązań. Diamentowa kopułka wysokotonowa umieszczona jest w obudowie wykonanej z kawałka aluminium. Ta mechanicznie bierna struktura stanowi niewiarygodnie sztywną platformę, dzięki której tweeter może dostarczyć krystalicznie czysty dźwięk.

Przeczytaj więcej o 802 D3

Devialet 250
Sekcja wzmacniacza
Moc wyjściowa 2 x 250 W
Impedancja głośników (min) 2
Typ wzmacniacza Cyfrowy
Pasmo przenoszenia -
Stosunek sygnał/szum 130
Zniekształcenia THD 0,001
Wejścia / wyjścia
Wejścia analogowe RCA
Wejścia cyfrowe Coaxial, Optyczne, USB
Wejście gramofonowe Tak (MM/MC)
Wyjście słuchawkowe Nie
Dodatkowe funkcje
Tryb Pure Direct Tak
Korekcja tonów Tak
Pilot Tak
Głośniki A/B Nie
Zasilanie
Transformator EI
Pobór mocy (max) -
Pobór mocy (standby) -
Ogólne
Wymiary (S x W x G) mm 400 x 40,5 x 400
Waga kg 7
802 D3
Konstrukcja
System 3-drożny
Obudowa Bass-reflex
Dane techniczne
Rekomendowana moc wzmacniacza / Nominalna moc wejściowa 50 W - 500W
Przetwornik niskotonowy / nisko/średniotonowy 2 x 200 mm
Przetwornik średniotonowy 150 mm
Przetwornik wysokotonowy 25 mm
Pasmo przenoszenia 17Hz - 28kHz
Impedancja 8 Ω
Ogólne
Wymiary (S x W x G) mm 390 x 1212 x 583
Waga kg 94.5
Devialet 250

AIR (Asynchronous Intelligent Route)

AIR (Asynchronous Intelligent Route) – opracowana przez Devialet najbar...

AIR (Asynchronous Intelligent Route) – opracowana przez Devialet najbardziej zaawansowana technologia przesyłu dźwięku. Dzięki asynchronicznemu projektowi, kiedy naciśniesz przycisk „Play”, do Devialet zostaje przesłany plik zawierający nagranie, a nie sama muzyka z komputera. Devialet natychmiastowo sprawdza wszystkie dane, odzyskuje zgubione pakiety, przetwarza całą ścieżkę i odtwarza ją w rytm zegara taktującego we wzmacniaczu. Efekt?  Niezwykle dokładna (bit-perfect) reprodukcja bez cyfrowego jitteru dla każdego z formatów i po raz pierwszy aż do 192 kHz/24 bitów. Devialet AIR jest łatwym i przyjemnym w użytkowaniu najlepszym możliwym źródłem dźwięku.

Urządzenia Devialet są już wyposażone w technologię AIR. Połącz urządzenie z siecią Wi-Fi, co wymaga zaledwie wybrania kilku opcji w konfiguratorze. Aby używać AIR na komputerze, pobierz program Devialet AIR i zainstaluj go w swoim komputerze Mac lub PC. Devialet natychmiast stanie się nowym wyjściem dźwiękowym dla twojego komputera. Wybierz go, a wszystkie materiały dźwiękowe z komputera będą od tej chwili przetwarzane i wzmacniane przez Devialet. Aplikacje iOS lub Android, wymagane do odtwarzania muzyki zgromadzonej w smartfonie należy pobrać z Appstore lub Google Play.

ADH (Analog Digital Hybrid)

ADH (Analog Digital Hybrid) obecnie odnosi się do serca Devialet. Łącząc opat...

ADH (Analog Digital Hybrid) obecnie odnosi się do serca Devialet. Łącząc opatentowany analogowy wzmacniacz klasy A, źródło wyśmienitej muzykalności, z ośmioma wzmacniaczami klasy D, gwarantującymi kompaktową konstrukcję o dużej mocy, Devialet oferuje najlepsze właściwości z obu światów. Ta inwencja opiera się licznych opatentowanych technologicznych udoskonaleniach.

  • Zmiennoprzecinkowa integralna cyfrowa obróbka sygnału 192 kHz/40 bitów
  • Bezstratna ścieżka prądowa pomiędzy przetwornikiem C/A i wzmacniaczem klasy A
  • Krótki, zaledwie 5-cm obwód pomiędzy przetwornikiem C/A i złączami głośnikowymi
  • Opatentowane przełączane zasilanie 600 W, wartość szczytowa 2500 W
  • Opatentowany przetwornik C/A z topologią „Magic Wire” 192 kHz/24 bity

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław