Zestawy stereo

Devialet 200 + 803 D3

Kategoria
Zestawy stereo
80 990
komplet
cena on line
1x

Devialet 200

Devialet Wzmacniacze zintegrowane
1x

803 D3

Bowers & Wilkins

Porównywarka 0
Dostępność:
Dostępny
Umów się na prezentację

Z przyjemnością zaprezentujemy możliwości dźwiękowe poszczególnych urządzeń, podczas indywidualnie przygotowanej prezentacji w wybranym salonie.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a będzie nam miło zarezerwować salę odsłuchową i przygotować odpowiedni system.

Termin prezentacji potwierdzimy mailem lub telefonicznie.

Devialet 200 - Audiophile Evolutive System

Od „szalonego” planu do rewolucji w świecie audio!

Zaprojektowany dla najbardziej wymagających miłośników muzyki.

Devialet 200 to nie tylko wzmacniacz. Devialet jako pierwszy przekazuje na Twoje ręcę wszystkie elementy zestawu audio w jednym jakże szykownym i pięknym opakowaniu: wzmacniacz zintegrowany, przetwornik C/A, streamer oraz przedwzmacniacz gramofonowy.

Devialet 200 to również najwyższej jakości dźwięk, unikalna topografia elektroniczna, niesamowite parametry pracy urządzenia oraz charakterystyczna piękna, stylowa, wykonana w całości z aluminium, nowoczena obudowa urządzenia


 

Oprócz tego Devialet 200 jest urządzeniem nietuzinkowym nie tylko dlatego, że jest najnowocześniejszym urządzeniem na rynku. Jest również inny dlatego, że tylko z Devialet możesz tworzyć tysiące konfiguracji dla zapewnienia najlepszych wrażeń muzycznych i dostosowania do własnych preferencji.

Dzięki możliwości wprowadzania własnych konfiguracji online możesz w sposób łatwy i przyjemny modyfikować parametry urządzenia, ustawiać moc wzmacniacza czy posiadanej wkładki gramofonowej. Żaden producent nie oferuje takich możliwości. Tylko z Devialet będziesz mógł w najmniejszych szczegółach zestroić posiadany zestaw audio.

Przeczytaj więcej o Devialet 200


Wolnostojące kolumny głośnikowe Bowers & Wilkins 803 D3

Wolnostojąca kolumna głośnikowa Bowers & Wilkins 803 D3 to konstrukcja, która tworzy nowy kształt dźwięku. Ten całkowicie nowy model jest najbardziej kompaktową kolumną z głową Turbine, ale wykorzystuje wiele cech swoich większych braci, zachowując jednocześnie stosunkowo nieduże rozmiary. Dzięki licznym, rewolucyjnym zmianom w porównaniu z dotychczasowym modelem 803 Diamond, jeszcze bardziej przybliża słuchacza do ideału jakim jest czysty i naturalny dźwięk, dokładnie taki, jaki można było usłyszeć podczas nagrania w studiu. 

803 D3 to niezwykle elegancka wolnostojąca kolumna, która zapewnia niezwykle naturalne i wierne brzmienie. Precyzja i perfekcja dźwięku to zasługa zastosowanych rozwiązań, m.in. diamentowej kopułki wysokotonowej, membrany Continuum (głośnik średniotonowy), doskonalszej niż dotychczas stosowanej kewlarowej, i przetworników niskotonowych z membranami Aerofoil. Projektanci zastosowali także stosowane już wcześniej rozwiązania Bowers & Wilkins, m.in. system Flowport oraz głośnik wysokotonowy odizolowany od pozostałej części obudowy. Na szczególną uwagę zasługują także przeprojektowany system Matrix oraz nowatorski cokół, który dzięki temu, że wyposażony jest zarówno w rolki, jak i w kolce, w porównaniu z poprzednią serią gwarantuje niezrównaną wygodę użytkowania.

Wyróżnikiem kolumn 803 D3 są nie tylko nowe membrany, lecz także odmienny niż dotychczas projekt obudowy o odwróconym profilu. Zaokrąglenie przedniej ścianki przyniosło dwie korzyści – wzmacnia połączenia w tylnej części i jednocześnie rozprasza dźwięk rozchodzący się w wewnętrznej komorze.

Przeczytaj więcej o 803 D3

Devialet 200
Sekcja wzmacniacza
Moc wyjściowa 2 x 200 W
Impedancja głośników (min) 2
Typ wzmacniacza Cyfrowy
Pasmo przenoszenia -
Stosunek sygnał/szum 130
Zniekształcenia THD 0,001
Wejścia / wyjścia
Wejścia analogowe RCA
Wejścia cyfrowe Coaxial, Optyczne, USB
Wejście gramofonowe Tak (MM/MC)
Wyjście słuchawkowe Nie
Dodatkowe funkcje
Tryb Pure Direct Tak
Korekcja tonów Tak
Pilot Tak
Głośniki A/B Nie
Zasilanie
Transformator EI
Pobór mocy (max) -
Pobór mocy (standby) -
Ogólne
Wymiary (S x W x G) mm 383 x 40 x 383
Waga kg 5,9
803 D3
Konstrukcja
System 3-drożny
Obudowa Bass-reflex
Dane techniczne
Rekomendowana moc wzmacniacza / Nominalna moc wejściowa 50 W - 500W
Przetwornik niskotonowy / nisko/średniotonowy 2 x 180 mm
Przetwornik średniotonowy 130 mm
Przetwornik wysokotonowy 25 mm
Pasmo przenoszenia 19 Hz - 28 kHz
Impedancja 8 Ω
Ogólne
Wymiary (S x W x G) mm 334 x 1160 x 498
Waga kg 65.5
Devialet 200

AIR (Asynchronous Intelligent Route)

AIR (Asynchronous Intelligent Route) – opracowana przez Devialet najbar...

AIR (Asynchronous Intelligent Route) – opracowana przez Devialet najbardziej zaawansowana technologia przesyłu dźwięku. Dzięki asynchronicznemu projektowi, kiedy naciśniesz przycisk „Play”, do Devialet zostaje przesłany plik zawierający nagranie, a nie sama muzyka z komputera. Devialet natychmiastowo sprawdza wszystkie dane, odzyskuje zgubione pakiety, przetwarza całą ścieżkę i odtwarza ją w rytm zegara taktującego we wzmacniaczu. Efekt?  Niezwykle dokładna (bit-perfect) reprodukcja bez cyfrowego jitteru dla każdego z formatów i po raz pierwszy aż do 192 kHz/24 bitów. Devialet AIR jest łatwym i przyjemnym w użytkowaniu najlepszym możliwym źródłem dźwięku.

Urządzenia Devialet są już wyposażone w technologię AIR. Połącz urządzenie z siecią Wi-Fi, co wymaga zaledwie wybrania kilku opcji w konfiguratorze. Aby używać AIR na komputerze, pobierz program Devialet AIR i zainstaluj go w swoim komputerze Mac lub PC. Devialet natychmiast stanie się nowym wyjściem dźwiękowym dla twojego komputera. Wybierz go, a wszystkie materiały dźwiękowe z komputera będą od tej chwili przetwarzane i wzmacniane przez Devialet. Aplikacje iOS lub Android, wymagane do odtwarzania muzyki zgromadzonej w smartfonie należy pobrać z Appstore lub Google Play.

ADH (Analog Digital Hybrid)

ADH (Analog Digital Hybrid) obecnie odnosi się do serca Devialet. Łącząc opat...

ADH (Analog Digital Hybrid) obecnie odnosi się do serca Devialet. Łącząc opatentowany analogowy wzmacniacz klasy A, źródło wyśmienitej muzykalności, z ośmioma wzmacniaczami klasy D, gwarantującymi kompaktową konstrukcję o dużej mocy, Devialet oferuje najlepsze właściwości z obu światów. Ta inwencja opiera się licznych opatentowanych technologicznych udoskonaleniach.

  • Zmiennoprzecinkowa integralna cyfrowa obróbka sygnału 192 kHz/40 bitów
  • Bezstratna ścieżka prądowa pomiędzy przetwornikiem C/A i wzmacniaczem klasy A
  • Krótki, zaledwie 5-cm obwód pomiędzy przetwornikiem C/A i złączami głośnikowymi
  • Opatentowane przełączane zasilanie 600 W, wartość szczytowa 2500 W
  • Opatentowany przetwornik C/A z topologią „Magic Wire” 192 kHz/24 bity

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław