Umów się na prezentację

Z przyjemnością zaprezentujemy możliwości dźwiękowe poszczególnych urządzeń, podczas indywidualnie przygotowanej prezentacji w wybranym salonie.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a będzie nam miło zarezerwować salę odsłuchową i przygotować odpowiedni system.

Termin prezentacji potwierdzimy mailem lub telefonicznie.

Wzmacniacz Integrated 1.0 to najłatwiejszy sposób na to, aby wysokiej jakości dźwięk zagościł w twoim domu. Ten najnowszy członek gamy produktowej Constellation Audio jest najatrakcyjniejszą konstrukcją z serii Inspiration i łączy w jednej obudowie moduł przedwzmacniacza oraz końcówkę mocy. Podobnie jak inne urządzenia Constellation Audio, Integrated 1.0 zapewnia brzmienie i możliwości, do których przyzwyczaiły nas pozostałe modele firmy.

Mimo swoich niepozornych rozmiarów wzmacniacz dostarcza moc 100 W na kanał (8 Ω), która przy spadku obciążenia do 4 Ω wzrasta do 200 W na kanał. Pełen wybór wejść i wyjść zbalansowanych oraz single-ended, tryb home theater, a także wbudowany wzmacniacz słuchawkowy – wszystko to sprawia, że Inspiration Integrated 1.0 staje się najłatwiejszą drogą prowadzącą do świata Constellation Audio.

Tak jak wszystkie urządzenia firmy, najnowszy wzmacniacz zintegrowany w pełni korzysta z już wprowadzonych autorskich rozwiązań technicznych Constellation Audio. Model ten konstrukcyjnie bazuje na wielokrotnie nagradzanych Preamp 1.0 i Stereo 1.0, łącząc w jednej obudowie przedwzmacniacz i sekcję stereofonicznej końcówki mocy. Specjalnie opracowane śruby zaciskowe są identyczne z tymi wykorzystywanymi we wzmacniaczach Centaur z serii Performane i Hercules z serii Reference.

Sekcja wzmacniacza
Moc wyjściowa Nie
Ilość kanałów Nie
Typ wzmacniacza Nie
Wejścia / wyjścia
Analogowe RCA Nie
Analogowe XLR Nie
Wyzwalacz 12V Nie
Ogólne
Wymiary (S x W x G) mm 610 x 560 x 410
Waga kg 36.00

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław