Marka: Rotel

T11

As low as 1 799 zł Regular Price 2 299 zł i
/ sztuka
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1799 zł
  • Pojemność programatora: 30 x FM / 30 x DAB+
  • Pasmo przenoszenia (FM): 10 Hz - 15 kHz ± 3dB
  • Stosunek sygnał/szum (FM): 60 dBf (przy 65 dBf)
  • Zniekształcenia THD (FM): 0,3% (przy 65 dBf)

Wysyłka: w ciągu 24h

Sprawdź szczegóły

Odbiór w salonie: już za godzinę

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 90 zł

Sprawdź szczegóły

ROTEL T11

T11 jest najnowszą konstrukcją z bogatej linii tunerów, jakie Rotel stworzył od początków swojej ponad półwiecznej historii. Urządzenie wyposażone jest w tuner analogowy FM z RDS oraz moduł do odbioru radiofonii cyfrowej DAB+. Wygodę obsługi Rotela T11 zwiększa programator, pozwalający zapisać w pamięci urządzenia do 30 stacji FM oraz 30 stacji DAB.

Tuner T11 wykorzystuje rozwiązania, które zastosowane zostały także w innych modelach serii 14. 4-wierszowy wyświetlacz można przyciemnić, a podświetlenie LED gwarantuje komfortową widoczność w każdych warunkach oświetleniowych. Ponadto urządzenie wyposażone jest w port RS-232, a obsługę ułatwia pilot zdalnego sterowania.

Specyfikacja Rotel T11

Pojemność programatora30 x FM / 30 x DAB+
Pasmo przenoszenia (FM)10 Hz - 15 kHz ± 3dB
Stosunek sygnał/szum (FM)60 dBf (przy 65 dBf)
Zniekształcenia THD (FM)0,3% (przy 65 dBf)
Czułość użytkowa (FM)22,2 dBf
Pasmo przenoszenia (DAB)20 Hz - 20 kHz +/- 1,0 dB
Czułość (DAB)-80 dBm
Pobór mocy (max)10 W
Pobór mocy (standby)< 0,5 W
Wymiary (S x W x G) mm430 x 73 x 331
Waga kg4,3

Opinie o Rotel T11

5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(4 oceny)

  • 5 4
  • 4 0
  • 3 0
  • 2 0
  • 1 0

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

4 opinie

  1. Zbigniew

    Ocena:
    Ocena: 5
    Świetny tuner w tej cenie, funkcjonalność i klasyczny wygląd bez zarzutu. Nie spodziewałem się tak czystego odbioru zarówno FM, jak i DAB. (Oczywiście z dodatkową porządną anteną FM Televes 1201 + aktywną SV Total DAB). Sprawne wyszukiwanie i programowanie stacji. Zero szumów, a do tej pory w mojej lokalizacji był odbiór tylko RMF/Zet/Jedynka. Teraz mam zapełnione wszystkie niemalże guziki programatora. Jeśli ktoś potrzebuje klasycznego tunera do dobrego odbioru radiowego i wygodnie programowanego urządzenia to każda konkurencja w tym zakresie cenowym odpada. Niewielkie wymiary i solidna konstrukcja też na plus. Wad nie widzę, mam, co chciałem.
  2. Krzysztof

    Ocena:
    Ocena: 5
    Porzadny oldschoolowy tuner z odrobiną nowoczesności (Dab). Nabyłem przez sentyment dla marki i designu. Jakościowo - poziom trzyma, nie ma się wrażenia wizyty w Muzeum Techniki :P
  3. Wojtek

    Ocena:
    Ocena: 5
    Zgadzam się z opinia Eryka - to jest kurcze pieczone wehikuł czasu ! Wyświetlacz mono, pokrętło. Z radia cyfrowego nie korzystam, bo stacji mało, ale FM zupełnie wystarcza. Polecam wszystkim, którzy dobrze wspominają lata 80 !
  4. Eryk

    Ocena:
    Ocena: 5
    Lubię Rotela, bo jest mocno oldskulowy. Obsługa pilotem, wyświetlacz monochromatyczny. Słucham na tym głównie FM - lista przebojów w trójce z Niedźwiedzkim to jest po prostu wehikuł czasu :)

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: