Tunery FM


Porównywarka 0
Filtry
Producent
Cena
Bluetooth
Zakresy fal
WiFi
Sterowanie aplikacją
Radio internetowe

Tivoli Audio Albergo+

Tivoli Audio
Tunery FM
1 095
sztuka
cena online

Model Albergo+ to kompaktowe radio z wbudowanym tunerem DAB/DAB+ i FM, zegarem i modułem Bluetooth. Wysoką jakość dźwięku zapewniają 76-mm przetwornik oraz  profil A2DP, a łączność bezprzewodowa umożliwia odtwarzanie muzyki np. z urządzeń przenośnych. 

NAD C427

NAD
Tunery FM
1 799
sztuka
cena online

Tuner stero FM/AM NAD C427 gwarantujący wysokie jakości dźwięk i łatwą obsługę. Komfort użytkowania zwiększa pamięć 40 stacji oraz wyświetlacz prezentujący informacje z systemu RDS. 

Tivoli Audio Model 10

Tivoli Audio
Tunery FM
1 329 zł cena regularna
1 249
sztuka
cena online

Model 10 łączy luksusowe wykończenie i zaawansowaną elektronikę, m.in. cyfrowy tuner i zegar. Całość dopełnia pełnozakresowy 3-calowy głośnik z dużym magnesem, dostarczający bogaty i detaliczny dźwięk.

Tivoli Audio Model One

Tivoli Audio
Tunery FM
739 zł cena regularna
695
sztuka
cena online

Urządzenie w stylistyce retro łączące w sobie tuner FM/AM z wysokiej klasy głośnikiem. Całość zamknięta jest w drewnianej, ręcznie wykonanej obudowie i obsługuje iPod'a i inne odtwarzacze CD i MP3.

Model One BT
Bestseller

Tivoli Audio Model One BT

Tivoli Audio
Tunery FM
955
sztuka
cena online

Niezwykle prosty w obsłudze radioodbiornik FM/AM Tivoli Audio Model One BT, którego funkcjonalność zwiększa wbudowana łączność bezprzewodowa Bluetooth. Czuły tuner analogowy ułatwia wyszukiwanie stacji radiowych i zapewnia bardzo wysoką jakość dźwięku. Ekskluzywny charakter modelu podkreśla drewniana obudowa. 

919 zł cena regularna
849
sztuka
cena online

Urządzenie w stylistyce retro łączące w sobie tuner FM/AM z wysokiej klasy głośnikiem. Całość zamknięta jest w drewnianej, ręcznie wykonanej obudowie wykończonej śnieżnobiałym lakierem.

Tivoli Audio Model One Platinum

Tivoli Audio
Tunery FM
899 zł cena regularna
849
sztuka
cena online

Zamknięte w drewnianej, ręcznie wykonanej obudowie tuner FM/AM oraz głośnik napędzany potężnym magnesem. Zaletą urządzenia jest także kompatybilność z iPod’em oraz innymi odtwarzaczami CD i MP3.

Tivoli Audio Model Three BT

Tivoli Audio
Tunery FM
1 265 zł cena regularna
1 195
sztuka
cena online

Model Three BT to atrakcyjne radio FM/AM, zapewniające wysoką jakość dźwięku. Funkcjonalność urządzenia zwiększa bezprzewodowa technologia Bluetooth oraz zegar wyposażony w łatwą w użyciu funkcję budzika i drzemki. Wysoką klasę Tivoli Audio Model Three BT podkreśla drewniana obudowa. 

Tivoli Audio Music System Three

Tivoli Audio
Tunery FM
1 475 zł cena regularna
1 295
sztuka
cena online

Music System Three to przenośny system hi-fi, który wyposażony jest w tuner FM/AM i obsługuje łączność bezprzewodową Bluetooth oraz system RDS. Kompaktowa konstrukcja ułatwia przenoszenie modelu, a wbudowany akumulator zapewnia energię na ponad 20 godzin pracy Music System Three

Tivoli Audio Music System Three+

Tivoli Audio
Tunery FM
1 585 zł cena regularna
1 495
sztuka
cena online

Music System Three+ to przenośny system hi-fi, wyposażony w tuner cyfrowy DAB/DAB+ i analogowy FM RDS oraz moduł łączności bezprzewodowej Bluetooth. Kompaktowa konstrukcja ułatwia przenoszenie modelu, a wbudowany akumulator zapewnia energię na ponad 20 godzin pracy systemu. 

Tivoli Audio Music System+

Tivoli Audio
Tunery FM
3 595 zł cena regularna
3 295
sztuka
cena online

Music System+ to jedna z najbardziej wszechstronnych konstrukcji audio na rynku. Urządzenie umożliwia odbiór radia cyfrowego DAB/DAB+, wykorzystuje łączność Bluetooth i wyposażone jest w napęd CD oraz wbudowany subwoofer. Całość dopełnia zegar z funkcją alarmu, czytelny wyświetlacz i zdalne sterowanie.

Tivoli Audio Obudowa do Albergo

Tivoli Audio
Akcesoria Hi-Fi
589 zł cena regularna
549
komplet
cena online

Spersonalizuj swoje radio. Zmień Albergo nie do poznania korzystając z drewnianej i stylowe obudowy. Zestaw zawiera wszystko, czego potrzebujesz, w łatwym montażu. Instalacja jest prosta i intuicyjna, nie wymaga byś rozbierał radio. Wystarczy że wsuniesz radio w obudowę.

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław