Radio cyfrowe DAB+


Porównywarka 0
Filtry
Producent
Cena
Odtwarzane płyty
Bluetooth
Zakresy fal
WiFi
WiFi
Sterowanie aplikacją
Radio internetowe
Radio internetowe
Sterowanie aplikacją
Bezprzewodowy streaming
Serwisy strumieniujące

Tivoli Audio Albergo+

Tivoli Audio
Tunery FM
1 095
sztuka
cena online

Model Albergo+ to kompaktowe radio z wbudowanym tunerem DAB/DAB+ i FM, zegarem i modułem Bluetooth. Wysoką jakość dźwięku zapewniają 76-mm przetwornik oraz  profil A2DP, a łączność bezprzewodowa umożliwia odtwarzanie muzyki np. z urządzeń przenośnych. 

Model 10+
Wyprzedaż

Tivoli Audio Model 10+

Tivoli Audio
Tunery FM
949 zł cena regularna
769
sztuka
cena online

Model 10+ to wysokiej klasy radioodbiornik, który łączy luksusowe wykończenie z wysokiej jakości dźwiękiem radia cyfrowego DAB/DAB+ i analogowego FM. Funkcjonalność modelu zwiększają czytelny wyświetlacz, wbudowany zegar cyfrowy oraz wejście Aux do podłączenia zewnętrznych źródeł dźwięku.

Tivoli Audio Music System Three+

Tivoli Audio
Tunery FM
1 585 zł cena regularna
1 495
sztuka
cena online

Music System Three+ to przenośny system hi-fi, wyposażony w tuner cyfrowy DAB/DAB+ i analogowy FM RDS oraz moduł łączności bezprzewodowej Bluetooth. Kompaktowa konstrukcja ułatwia przenoszenie modelu, a wbudowany akumulator zapewnia energię na ponad 20 godzin pracy systemu. 

Yamaha PianoCraft MCR-N560D

Yamaha
Radio cyfrowe DAB+
2 849 zł cena regularna
1 999
sztuka
cena online

MCR-N560D pozwala korzystać z tradycyjnych źródeł dźwięku, takich jak CD, radio i USB, ale także zapewnia dostęp do funkcji sieciowych, dzięki czemu jeszcze bardziej poszerza wybór źródeł dźwięku. Możesz połączyć się z domową siecią, aby słuchać muzyki z komputera PC lub NAS, przesyłać materiał ze źródeł online i cieszyć się dostępem do tysięcy stacji za pomocą radia internetowego. Możesz także strumieniować muzykę zgromadzoną w smartfonie lub tablecie.

Brak produktu

Rotel RT-11 V2

Rotel
Tunery FM
1 599 zł cena regularna
1 234
sztuka
cena online

Tuner obsługujący sygnał analogowy FM i cyfrowy DAB+. Urządzenie wykorzystuje starannie wyselekcjonowane podzespoły i zapewnia wysokiej jakości dźwięk.

Rotel RT-12

Rotel
Odtwarzacze sieciowe
3 699 zł cena regularna
2 888
sztuka
cena online

Tuner radiowy FM i DAB+ z pamięcią 30 stacji oraz funkcjami sieciowymi, dzięki czemu zapewnia dostęp do radia internetowego i umożliwia odtwarzanie plików audio zapisanych na serwerach UPnP.

Rotel RT-1570

Rotel
Tunery FM
4 999
cena online

RT-1570 jest zaawansowanym i wszechstronnym tunerem obsługującym radio analogowe FM, cyfrowe DAB+ oraz radio internetowe. Wysokiej klasy podzespoły zapewniają naturalne, czyste brzmienie muzyki, zarówno tej płynącej z eteru, jak również odtwarzanych plików muzycznych MP3, FLAC i AIFF. 

Brak produktu

Yamaha T-D500

Yamaha
Tunery FM
1 749 zł cena regularna
1 398
sztuka
cena online

Zaawansowany tuner pozwalający zapamiętać 40 stacji DAB/DAB+ oraz po 30 stacji FM i AM. Urządzenie umożliwia odbiór sygnału RDS, a obsługę ułatwia 2-wierszowy wyświetlacz.

T11
Promocja

Rotel T11

Rotel
Tunery FM
1 799 zł cena regularna
1 619
cena on line

T11 jest najnowszą konstrukcją z bogatej linii tunerów, jakie Rotel stworzył od początków swojej ponad półwiecznej historii. Urządzenie wyposażone jest w tuner analogowy FM z RDS oraz moduł do odbioru radiofonii cyfrowej DAB+. Wygodę obsługi Rotela T11 zwiększa programator, pozwalający zapisać w pamięci urządzenia do 30 stacji FM oraz 30 stacji DAB.

T14
Promocja

Rotel T14

Rotel
Odtwarzacze sieciowe
3 899 zł cena regularna
3 499
cena on line

Rotel T14 z najnowszej serii 14 to najnowocześniejszy tuner, który zapewnia łatwy, niemal nieograniczony dostęp do muzyki. Urządzenie wyposażone jest w tuner analogowy FM oraz tuner cyfrowy DAB+, a funkcjonalność zwiększa obsługa radia internetowego i serwisów muzycznych online.

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław