Radio cyfrowe DAB+


Radio cyfrowe to obecnie najbardziej zaawansowany sposób emisji audycji radiowych. Urządzenia wyposażone w tuner DAB/DAB+ pozwalają cieszyć się czystym dźwiękiem – bez szumu i zakłóceń, często występujących w przypadku radia analogowego. Sklep tophifi.pl oferuje szeroki wybór urządzeń radiowych, które wyposażone są zarówno w tuner FM, jak i tuner DAB/DAB+. Dzięki temu nie trzeba wymieniać radia, aby korzystać z szerokiego dostępu do radia analogowego, jak i cieszyć się czystym dźwiękiem, który zapewnia radio cyfrowe. Wybierając dowolny tuner z FM i DAB+ z gamy produktowej firm Rotel, Yamaha lub Tivoli Audio można zyskać pewność, że odtwarzany dźwięk spełni oczekiwania nawet wymagających użytkowników. Największe możliwości zapewniają urządzenia, które dodatkowo obsługują łączność bezprzewodową. Radio Bluetooth to uniwersalna konstrukcja – umożliwia słuchanie audycji radiowych i pozwala odtwarzać muzykę wprost ze smartfona, tabletu, komputera lub innego źródła obsługującego Bluetooth.

Porównywarka 0
Filtry
Producent
Cena
Odtwarzane płyty
Bluetooth
Zakresy fal
WiFi
WiFi
Sterowanie aplikacją
Radio internetowe
Radio internetowe
Sterowanie aplikacją
Bezprzewodowy streaming
Serwisy strumieniujące

Tivoli Audio Albergo+

Tivoli Audio
Tunery FM
1 095
sztuka
cena online

Model Albergo+ to kompaktowe radio z wbudowanym tunerem DAB/DAB+ i FM, zegarem i modułem Bluetooth. Wysoką jakość dźwięku zapewniają 76-mm przetwornik oraz  profil A2DP, a łączność bezprzewodowa umożliwia odtwarzanie muzyki np. z urządzeń przenośnych. 

Model 10+
Wyprzedaż

Tivoli Audio Model 10+

Tivoli Audio
Tunery FM
949 zł cena regularna
769
sztuka
cena online

Model 10+ to wysokiej klasy radioodbiornik, który łączy luksusowe wykończenie z wysokiej jakości dźwiękiem radia cyfrowego DAB/DAB+ i analogowego FM. Funkcjonalność modelu zwiększają czytelny wyświetlacz, wbudowany zegar cyfrowy oraz wejście Aux do podłączenia zewnętrznych źródeł dźwięku.

Tivoli Audio Music System Three+

Tivoli Audio
Tunery FM
1 585 zł cena regularna
1 495
sztuka
cena online

Music System Three+ to przenośny system hi-fi, wyposażony w tuner cyfrowy DAB/DAB+ i analogowy FM RDS oraz moduł łączności bezprzewodowej Bluetooth. Kompaktowa konstrukcja ułatwia przenoszenie modelu, a wbudowany akumulator zapewnia energię na ponad 20 godzin pracy systemu. 

Yamaha PianoCraft MCR-N560D

Yamaha
Systemy mini
2 849 zł cena regularna
1 999
sztuka
cena online

MCR-N560D pozwala korzystać z tradycyjnych źródeł dźwięku, takich jak CD, radio i USB, ale także zapewnia dostęp do funkcji sieciowych, dzięki czemu jeszcze bardziej poszerza wybór źródeł dźwięku. Możesz połączyć się z domową siecią, aby słuchać muzyki z komputera PC lub NAS, przesyłać materiał ze źródeł online i cieszyć się dostępem do tysięcy stacji za pomocą radia internetowego. Możesz także strumieniować muzykę zgromadzoną w smartfonie lub tablecie.

Brak produktu

Rotel RT-11 V2

Rotel
Tunery FM
1 599 zł cena regularna
1 234
sztuka
cena online

Tuner obsługujący sygnał analogowy FM i cyfrowy DAB+. Urządzenie wykorzystuje starannie wyselekcjonowane podzespoły i zapewnia wysokiej jakości dźwięk.

Rotel RT-12

Rotel
Odtwarzacze sieciowe
3 699 zł cena regularna
2 888
sztuka
cena online

Tuner radiowy FM i DAB+ z pamięcią 30 stacji oraz funkcjami sieciowymi, dzięki czemu zapewnia dostęp do radia internetowego i umożliwia odtwarzanie plików audio zapisanych na serwerach UPnP.

Rotel RT-1570

Rotel
Tunery FM
4 999
cena online

RT-1570 jest zaawansowanym i wszechstronnym tunerem obsługującym radio analogowe FM, cyfrowe DAB+ oraz radio internetowe. Wysokiej klasy podzespoły zapewniają naturalne, czyste brzmienie muzyki, zarówno tej płynącej z eteru, jak również odtwarzanych plików muzycznych MP3, FLAC i AIFF. 

Brak produktu

Yamaha T-D500

Yamaha
Tunery FM
1 749 zł cena regularna
1 398
sztuka
cena online

Zaawansowany tuner pozwalający zapamiętać 40 stacji DAB/DAB+ oraz po 30 stacji FM i AM. Urządzenie umożliwia odbiór sygnału RDS, a obsługę ułatwia 2-wierszowy wyświetlacz.

T11
Promocja

Rotel T11

Rotel
Tunery FM
1 799 zł cena regularna
1 619
cena on line

T11 jest najnowszą konstrukcją z bogatej linii tunerów, jakie Rotel stworzył od początków swojej ponad półwiecznej historii. Urządzenie wyposażone jest w tuner analogowy FM z RDS oraz moduł do odbioru radiofonii cyfrowej DAB+. Wygodę obsługi Rotela T11 zwiększa programator, pozwalający zapisać w pamięci urządzenia do 30 stacji FM oraz 30 stacji DAB.

Rotel T14

Rotel
Odtwarzacze sieciowe
3 899 zł cena regularna
3 499
sztuka
cena online

Rotel T14 z najnowszej serii 14 to najnowocześniejszy tuner, który zapewnia łatwy, niemal nieograniczony dostęp do muzyki. Urządzenie wyposażone jest w tuner analogowy FM oraz tuner cyfrowy DAB+, a funkcjonalność zwiększa obsługa radia internetowego i serwisów muzycznych online.

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław