Przedwzmacniacze


Wysokiej jakości przedwzmacniacz muzyczny jest wspaniałym sposobem na zapewnienie doskonałych wrażeń dźwiękowych. W szerokim asortymencie sklepu tophifi.pl znajdują się zaawansowane przedwzmacniacze stereo producentów takich jak MOON, Classé, NAD, Copland, Rotel i Pass Laboratories, także te najbardziej zaawansowane, dzięki którym każdy może cieszyć się pięknym, naturalnym dźwiękiem. Wyposażone w perfekcyjnie zaprojektowane układy wewnętrzne wyróżniają się funkcjonalnością i wygodą użytkowania. Dzięki temu użytkowni zyskuje możliwość korzystania z licznych źródeł dźwięku oraz modyfikowania brzmienia zgodnie ze swoimi preferencjami i oczekiwaniami.

Porównywarka 0
Filtry
Cena
Producent
Wejścia cyfrowe
Wyjścia
Wejścia analogowe
WiFi
Wejście gramofonowe
Sterowanie aplikacją
Wyjście słuchawkowe
Radio internetowe
Wyjścia analogowe
HDMI (wej. / wyj.)
350P DP
Wyprzedaż

Moon 350P DP

Moon
Przedwzmacniacze
10 990 zł
6 999
sztuka

Wysokozaawansowany przedwzmacniacz różnicowy opierający się na modułowym projekcie, który można doposażyć w przetwornik C/A z USB, wejścia optyczne i RCA oraz konfigurowalny stopień gramofonowy MC/MM.

Moon 740P

Moon
Przedwzmacniacze
39 999
sztuka

MOON 740P jest w pełni symetrycznym przedwzmacniaczem dual-mono, który dzięki najnowszym rozwiązaniom technicznym zapewnia niespotykany dotychczas poziom wydajności i jakości dźwięku. Luksusowy charakter urządzenia podkreśla elegancka obudowa, a o zaawansowaniu konstrukcji świadczy m.in. bardzo precyzyjna kontrola głośności M-eVOL2.

NAD C165BEE

NAD
Przedwzmacniacze
4 999
sztuka

Stereofoniczny przedwzmacniacz wyposażony w 6 wejść liniowych, tryb Tonde Defeat, wyjście wyzwalacza 12 V oraz przedwzmacniacz gramofonowy obsługujący wkładki MM i MC.

Prosimy o kontakt
C510
Wyprzedaż

NAD C510

NAD
Przedwzmacniacze
5 599 zł
3 299
sztuka

Przedwzmacniacz DirectDigital™ z przetwornikiem C/A zaprojektowany z myślą o odtwarzaniu 24-bitowych nagrań wysokiej rozdzielczości. Urządzenie nie generuje szumu i zniekształceń, które mogłyby pogorszyć jakość dźwięku. 

Copland CTA 305

Copland
Przedwzmacniacze
11 299
sztuka

Audiofilski przedwzmacniacz stereofoniczny z układem lampowym w stopniu wejściowym. Urządzenie wyposażone jest w pięć wejść liniowych oraz przedwzmacniacz gramofonowy obsługujący wkładki MM i MC.

Yamaha CX-A5100

Yamaha
Procesory AV
11 599
sztuka

CX-A5100 to flagowy, 11.2-kanałowy przedwzmacniacz AV Yamahy, wyróżniający się niespotykaną precyzją wykonania, obsługą najnowszych formatów dźwięku przestrzennego 3D, m.in. Dolby Atmos i DTS:X, a także funkcjami sieciowymi oraz kompatybilnością z plikami wysokiej rozdzielczości. 

M12
Promocja

NAD M12

NAD
Przedwzmacniacze
16 999 zł
10 999

Przedwzmacniacz Direct Digital z przetwornikiem C/A z asynchronicznym USB 192 kHz/24 bity. Urządzenie wykorzystuje przetwarzanie DirectDigital™ i bufor klasy A, co gwarantuje w czasie rzeczywistym 24-bitową dokładność. 

NAD M17

NAD
Przedwzmacniacze
26 999

Przedwzmacniacz dźwięku przestrzennego z procesorem AV, wykorzystujący innowacyjny obwód EARS™ i obsługujący najnowsze formaty wielokanałowe. Wyróżnikiem M17 jest także możliwość unowocześniania urządzenia za pomocą modułów MDC

Prosimy o kontakt

Thorens MM-008

Thorens
Przedwzmacniacze gramofonowe
1 099
sztuka

Przedwzmacniacz gramofonowy Thorens MM 008 to konstrukcja obsługująca wkładki MM i MC. Urządzenie wykorzystuje kompaktową metalową obudowę z panelem przednim wykonanym ze szczotkowanego aluminium. 

Thorens MM-008 ADC

Thorens
Przedwzmacniacze gramofonowe
1 299
sztuka

Przedwzmacniacz gramofonowy Thorens MM 008 to konstrukcja obsługująca wkładki MM i MC. Urządzenie wykorzystuje kompaktową metalową obudowę z panelem przednim wykonanym ze szczotkowanego aluminium. Dodatkowo wyposażony jest w w technologię ADC pozwalającą na konwersje sygnałów analogowych na cyfrowe

Yamaha MusicCast WXC-50

Yamaha
MusicCast
1 795 zł
1 699

MusicCast WXC-50 to przedwzmacniacz strumieniowy, który zapewnia wysokiej jakości dźwięk i szeroki dostęp do muzyki. Wszechstronność urządzenia rozszerza obsługa systemu MusicCast oraz obsługa Wi-Fi, AirPlay i Bluetooth. 

Gryphon Audio Pandora

Gryphon Audio
Przedwzmacniacze
Cena na telefon

High-Endowy przedwzmacniacz pracujący w klasie A, zbudowany w oparciu o konfigurację dual mono, z zerowym sprzężeniem zwrotnym oraz minimalnym okablowaniem

Tylko w salonach

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław