Przedwzmacniacze


Wysokiej jakości przedwzmacniacz muzyczny jest wspaniałym sposobem na zapewnienie doskonałych wrażeń dźwiękowych. W szerokim asortymencie sklepu tophifi.pl znajdują się zaawansowane przedwzmacniacze stereo producentów takich jak MOON, Classé, NAD, Copland, Rotel i Pass Laboratories, także te najbardziej zaawansowane, dzięki którym każdy może cieszyć się pięknym, naturalnym dźwiękiem. Wyposażone w perfekcyjnie zaprojektowane układy wewnętrzne wyróżniają się funkcjonalnością i wygodą użytkowania. Dzięki temu użytkowni zyskuje możliwość korzystania z licznych źródeł dźwięku oraz modyfikowania brzmienia zgodnie ze swoimi preferencjami i oczekiwaniami.

Porównywarka 0
Filtry
Producent
Cena
Wejścia cyfrowe
Wyjścia
Wejścia analogowe
WiFi
Wejście gramofonowe
Sterowanie aplikacją
Wyjście słuchawkowe
Radio internetowe
Wyjścia analogowe
350P DP
Wyprzedaż

Moon 350P DP

Moon
Przedwzmacniacze
10 990
sztuka
cena online

Wysokozaawansowany przedwzmacniacz różnicowy opierający się na modułowym projekcie, który można doposażyć w przetwornik C/A z USB, wejścia optyczne i RCA oraz konfigurowalny stopień gramofonowy MC/MM.

Moon 740P

Moon
Przedwzmacniacze
39 999
sztuka
cena online

MOON 740P jest w pełni symetrycznym przedwzmacniaczem dual-mono, który dzięki najnowszym rozwiązaniom technicznym zapewnia niespotykany dotychczas poziom wydajności i jakości dźwięku. Luksusowy charakter urządzenia podkreśla elegancka obudowa, a o zaawansowaniu konstrukcji świadczy m.in. bardzo precyzyjna kontrola głośności M-eVOL2.

NAD C165BEE

NAD
Przedwzmacniacze
4 399
sztuka
cena online

Stereofoniczny przedwzmacniacz wyposażony w 6 wejść liniowych, tryb Tonde Defeat, wyjście wyzwalacza 12 V oraz przedwzmacniacz gramofonowy obsługujący wkładki MM i MC.

Brak produktu

NAD C510

NAD
Przedwzmacniacze
5 599
sztuka
cena online

Przedwzmacniacz DirectDigital™ z przetwornikiem C/A zaprojektowany z myślą o odtwarzaniu 24-bitowych nagrań wysokiej rozdzielczości. Urządzenie nie generuje szumu i zniekształceń, które mogłyby pogorszyć jakość dźwięku. 

Classe CP-700

Classe
Przedwzmacniacze
32 000
sztuka
cena online

Stereofoniczny przedwzmacniacz zaprojektowany pod kątem wierności brzmienia. Urządzenie wyposażone jest w wejścia/wyjścia XLR oraz RCA i wyróżnia się zbalansowaną ścieżką sygnałową.

Brak produktu

Classe CP-800 v2

Classe
Przedwzmacniacze
29 000
sztuka
cena online

Przedwzmacniacz stereo łączący funkcje analogowego przedwzmacniacza oraz przetwornika C/A, wyposażony m.in. w asynchroniczne wejścia USB.

Copland CTA 305

Copland
Przedwzmacniacze
11 299
sztuka
cena online

Audiofilski przedwzmacniacz stereofoniczny z układem lampowym w stopniu wejściowym. Urządzenie wyposażone jest w pięć wejść liniowych oraz przedwzmacniacz gramofonowy obsługujący wkładki MM i MC.

Yamaha CX-A5100

Yamaha
Przedwzmacniacze
11 599
sztuka
cena online

CX-A5100 to flagowy, 11.2-kanałowy przedwzmacniacz AV Yamahy, wyróżniający się niespotykaną precyzją wykonania, obsługą najnowszych formatów dźwięku przestrzennego 3D, m.in. Dolby Atmos i DTS:X, a także funkcjami sieciowymi oraz kompatybilnością z plikami wysokiej rozdzielczości. 

NAD M12

NAD
Przedwzmacniacze
16 999
sztuka
cena online

Przedwzmacniacz Direct Digital z przetwornikiem C/A z asynchronicznym USB 192 kHz/24 bity. Urządzenie wykorzystuje przetwarzanie DirectDigital™ i bufor klasy A, co gwarantuje w czasie rzeczywistym 24-bitową dokładność. 

NAD M17

NAD
Przedwzmacniacze
26 999
cena online

Przedwzmacniacz dźwięku przestrzennego z procesorem AV, wykorzystujący innowacyjny obwód EARS™ i obsługujący najnowsze formaty wielokanałowe. Wyróżnikiem M17 jest także możliwość unowocześniania urządzenia za pomocą modułów MDC

Brak produktu

Thorens MM-008

Thorens
Przedwzmacniacze
1 099
sztuka
cena online

Przedwzmacniacz gramofonowy Thorens MM 008 to konstrukcja obsługująca wkładki MM i MC. Urządzenie wykorzystuje kompaktową metalową obudowę z panelem przednim wykonanym ze szczotkowanego aluminium. 

Thorens MM-008 ADC

Thorens
Przedwzmacniacze
1 299
sztuka
cena online

Przedwzmacniacz gramofonowy Thorens MM 008 to konstrukcja obsługująca wkładki MM i MC. Urządzenie wykorzystuje kompaktową metalową obudowę z panelem przednim wykonanym ze szczotkowanego aluminium. Dodatkowo wyposażony jest w w technologię ADC pozwalającą na konwersje sygnałów analogowych na cyfrowe

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław