Odtwarzacze CD


Porównywarka 0

NAD C568

NAD
Odtwarzacze CD
3 199
sztuka
cena online

NAD C 568 to najnowszy odtwarzacz CD z serii Classic. Urządzenie obsługuje płyty CD, CD-R oraz CD-RW i wyposażone jest w port USB. Wysoką jakość dźwięku gwarantuje precyzyjny przetwornik c/a Wolfson, a wszechstronność modelu zwiększają wyjścia cyfrowe i wejście wyzwalacza 12 V.

Yamaha CD-S3000 Czarny - OUTLET

Yamaha
Odtwarzacze CD
19 999 zł cena regularna
13 999
sztuka
cena online

Niezwykle solidny mechanizm napędu oraz innowacyjny projekt obwodu zapewniający zmniejszenie strat dźwięku. Dzięki temu dotarliśmy do tego, co najlepsze w reprodukcji audio - i do sedna muzyki. Prezentujemy najwyższej klasy odtwarzacz CD Yamahy - CD-S3000

CD14
Promocja

Rotel CD14

Rotel
Odtwarzacze CD
2 999 zł cena regularna
2 699
cena on line

Rotel CD14 jest zaawansowanym odtwarzaczem CD z najnowszej serii 14. Urządzenie wyróżnia się takimi samymi czystymi liniami jak pozostałe modele z serii i tak jak one charakteryzuje się intuicyjną obsługą.

TEAC PD-301DAB

TEAC
Odtwarzacze CD
2 099
sztuka
cena online

PD-301DAB jest najnowszą konstrukcją z serii Reference 301. W praktycznej, niewielkiej obudowie urządzenie łączy zaawansowany odtwarzacz CD oraz tunery cyfrowy DAB i analogowy FM. Funkcjonalność modelu zwiększa cyfrowy port USB, a wysoką jakość dźwięku dźwięku gwarantują precyzyjne przetworniki C/A Burr-Brown PCM5142. 

Pioneer PD-50

Pioneer
Odtwarzacze CD
2 299
sztuka
cena online

PD-50 jest zaawansowanym odtwarzaczem SACD, który dzięki zaawansowanemu przetwornikowi c/a kompatybilny jest także z plikami cyfrowymi DSD. Wysoką jakość dźwięku gwarantuje konstrukcja Direct, a funkcjonalność zwiększa port USB umieszczony na aluminiowym panelu przednim.

Brak produktu

TEAC TEAC PD-301

TEAC
Odtwarzacze CD
1 899
sztuka
cena online

PD-301 jest najnowszą konstrukcją z serii Reference 301. W praktycznej, niewielkiej obudowie urządzenie łączy zaawansowany odtwarzacz CD i tuner FM. Funkcjonalność modelu zwiększa cyfrowy port USB, a wysoką jakość dźwięku gwarantują precyzyjne przetworniki C/A Burr-Brown PCM5142.

Brak produktu

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław