Odtwarzacze CD


Porównywarka 0

NAD C568

NAD
Odtwarzacze CD
3 199
sztuka
cena online

NAD C 568 to najnowszy odtwarzacz CD z serii Classic. Urządzenie obsługuje płyty CD, CD-R oraz CD-RW i wyposażone jest w port USB. Wysoką jakość dźwięku gwarantuje precyzyjny przetwornik c/a Wolfson, a wszechstronność modelu zwiększają wyjścia cyfrowe i wejście wyzwalacza 12 V.

CD14
Promocja

Rotel CD14

Rotel
Odtwarzacze CD
2 999 zł cena regularna
2 699
cena on line

Rotel CD14 jest zaawansowanym odtwarzaczem CD z najnowszej serii 14. Urządzenie wyróżnia się takimi samymi czystymi liniami jak pozostałe modele z serii i tak jak one charakteryzuje się intuicyjną obsługą.

TEAC PD-301DAB

TEAC
Odtwarzacze CD
2 099
sztuka
cena online

PD-301DAB jest najnowszą konstrukcją z serii Reference 301. W praktycznej, niewielkiej obudowie urządzenie łączy zaawansowany odtwarzacz CD oraz tunery cyfrowy DAB i analogowy FM. Funkcjonalność modelu zwiększa cyfrowy port USB, a wysoką jakość dźwięku dźwięku gwarantują precyzyjne przetworniki C/A Burr-Brown PCM5142. 

Pioneer PD-50

Pioneer
Odtwarzacze CD
2 399
sztuka
cena online

PD-50 jest zaawansowanym odtwarzaczem SACD, który dzięki zaawansowanemu przetwornikowi c/a kompatybilny jest także z plikami cyfrowymi DSD. Wysoką jakość dźwięku gwarantuje konstrukcja Direct, a funkcjonalność zwiększa port USB umieszczony na aluminiowym panelu przednim.

TEAC TEAC PD-301

TEAC
Odtwarzacze CD
1 899
sztuka
cena online

PD-301 jest najnowszą konstrukcją z serii Reference 301. W praktycznej, niewielkiej obudowie urządzenie łączy zaawansowany odtwarzacz CD i tuner FM. Funkcjonalność modelu zwiększa cyfrowy port USB, a wysoką jakość dźwięku gwarantują precyzyjne przetworniki C/A Burr-Brown PCM5142.

Brak produktu

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław